Росія вдарила балістикою по Києву: є влучання у багатоповерхівку, в місті вирують пожежі, багато жертв (фото, відео)
Вночі 19 липня противник атакував Київ балістикою. Попередньо, за даними моніторингових каналів, ворог застосував 31 балістичну ракету та близько 12 ракет «Циркон». Балістику запускали з Брянської області, «Циркони» — з районів Курська та Міллерового.
Одна людина загинула, ще 13 травмовано внаслідок нічної атаки на Київ. Влучання та пожежі зафіксовано у 5 районах столиці, повідомили у КМДА.



У Солом'янському районі горить офісна будівля, також пошкоджено дев'ятиповерховий житловий будинок. Триває гасіння пожежі площею близько 200 кв. м, крім того, спалахнула нежитлова будівля. Поруч із нею палає пʼятиповерховий житловий будинок.
Мешканців довелося рятувати з вікон за допомогою автодрабини.
У Шевченківському районі на Лук'янівці пожежа охопила триповерхову будівлю на площі 400 кв. м, згоріли понад десять припаркованих автомобілів.

Постраждав район метро Лук'янівська.
.jpg)
Через атаку ворога знову пошкоджено вестибюль метро. Станція наразі не працює.
У Святошинському районі ліквідовано пожежу на даху приватного житлового будинку. Врятовано чотирьох мешканців.
У Деснянському районі локалізовано пожежу на обох локаціях у нежитлових будівлях. Надійшло повідомлення про задимлення поблизу торговельного центру. Також внаслідок падіння уламків сталося загоряння в гуртожитку.
У Дніпровському районі зафіксовано загоряння автомобілів, нежитлової будівлі та гуртожитку.
На Київщині у Бучанському районі внаслідок ворожої атаки виникло кілька пожеж, зокрема на території складських будівель та логістичного об’єкта, повідомили у ДСНС.
До ліквідації наслідків залучено сили та засоби ДСНС за підвищеним рангом виклику. Рятувальники працюють одразу на кількох локаціях.
За попередньою інформацією, постраждали двоє людей.

Як повідомляли «ФАКТИ», в ніч на 18 липня противник атакував Україну двома балістичними ракетами «Іскандер-М», двома протикорабельними ракетами «Онікс», трьома керованими авіаційними ракетами Х-59/69 та 90 ударними БпЛА. Основний напрямок удару був направлений на Одещину.
336Читайте нас у Facebook