Раскраска-антистресс для взрослых «Чарiвний сад» Джоанны Басфорд стала лидером среди украинских изданий
Наиболее продаваемые книги украинских издательств
- Джоанна Басфорд. «Чарівний сад», «Видавництво Старого Лева». Всередині цієї книжки на вас чекає магічний чорно-білий дивокрай, у якому безліч казкових квітів та незвичайних рослин. Тут є картинки-розмальовки, лабіринти, якими потрібно пройти, орнаменти, які необхідно завершити, і чимало простору для ваших власних графічних фантазій.
- Василь Шкляр. «Маруся», «Клуб Сімейного Дозвілля». Слідом за легендарним Чорним Вороном Василь Шкляр виводить на сторінки української літератури ще одну реальну особу. На цей раз — жінку. Тендітна золотоволоса Саша Соколовська народилася для щастя. Але бурхливий 1919 рік — один із найдраматичніших в історії України — покликав її до боротьби за волю Вітчизни. ПІсля загибелі братів, повстанських отаманів, шістнадцятирічна гімназистка стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона — отаман Маруся. На шалику її козацької шапки напис «Смерть ворогам України!» Та навіть у вирі кривавих подій доля дарує їй щире кохання і шанс зберегти життя… Актуальнішого твору сьогодні годі й уявити.
- Софія Андрухович. «Фелікс Австрія», «Видавництво Старого Лева». Станіславів кінця ХІХ — початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, — долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев.
- Рей Бредбері. «451° за Фаренгейтом», «Навчальна книга — Богдан». 451 градус за Фаренгейтом — температура, за якої займається папір… Повний контроль суспільства урядом. Читання книг — кримінальний злочин. Саме таким постає життя людей майбутнього. Думати заборонено також. І уряд досяг би своєї мети, змусивши націю відмовитися від усіх знань і почуттів, якби не пожежник, внутрішня свобода якого сягнула вище 451 градусiв за Фаренгейтом.
- Сергій Жадан. «Anarchy in the Ukr», «Клуб Сімейного Дозвілля». Задуманий як цикл подорожніх нарисів, присвячених місцям бойової слави Нестора Махна, твір став своєрідною сагою про ще одне втрачене — рокенрольне — покоління, на чию долю випали тектонічні розломи геополітичних змін кінця ХХ — початку ХХІ століття. Слід зазначити, що книжку неодноразово перевидавали різними мовами й у різних країнах. А втім, пропоноване видання все ж є унікальним, адже останній розділ щойно написаний: через десять років автор знову відвідує ті ж місця, проте цього разу атмосфера, як і в часи Нестора Івановича, просякнута війною. Коло замкнулося.
- Рей Бредбері. «Кульбабове вино», «Навчальна книга — Богдан». Літо 1928 року у неіснуючому містечку Ґрін Таун. Веселі пустощі чотирьох безтурботних хлопчаків. І кульбабове вино, яке готує дідусь… Воно — як чарівна капсула часу, що вбирає у себе досвід минулих літ, воно — як ностальгія за дитинством, у яке зможе хоча б на мить повернутися кожен, хто візьме до рук цю книжку.
- Ерих Марія Ремарк. «На західному фронті без змін. Повернення. Три товариші», «Книжковий клуб». З надзвичайною силою автор описує життя Німеччини під час Першої світової війни і в тяжкі повоєнні роки. Герої цих романів — представники «втраченого покоління», чиє життя після пережитого в окопах жаху позбавлене сенсу і радощів. Та навіть у цьому житті існує кохання — важке, але завжди прекрасне, бо справжнє…
- Пауло Коельйо. «Адюльтер», «Клуб Сімейного Дозвілля». Лінда — щаслива заміжня жiнка, мати двох дітей, що працює журналістом. Але розмірений плин життя порушує зустріч з колишнім коханцем. Боячись змін, героїня роману одночасно відкриває в собі несподівані сторони, які, як вона думала, їй давно вдалося перемогти. «Адюльтер» — роман про страх, любов і пристрасть, яку необхідно відшукати в тому житті, яким ти живеш, а не в тому, яке уявляєш.
- Іван Байдак. «Особисто Я особисто Тобі», «Крок». Iсторія кохання київської актриси і львівського айтішника, що не дасть відірватись від книги ні на мить. Цей твір про те, як можуть розвиватись стосунки залежно від наших вчинків, слів та думок. В книзі переплітаються чотири сюжетні лінії. Автор попереджає, що читати роман сторінка за сторінкою не варто. Краще слідувати за змістом-картою на початку книги. Для побудови свого роману Іван використав елементи гіпертексту, завдяки яким читач стає сам собі сценаристом.
- Віктор Суворов. «Облом», «Зелений пес». У другій книзі трилогії «Хроніка великого десятиліття» Віктор Суворов відкриває завісу закулісних інтриг правлячої верхівки Країни Рад наприкінці 1950-х років. У 1957 році сталася подія світового масштабу — прогресивний люд вітав запуск першого штучного супутника Землі. Того ж року на батьківщині космічного досягнення ще однієї переломної події удалося уникнути. Факти свідчать, що у СРСР готувався державний переворот, до влади мав намір прийти Георгій Жуков. Та щось не вдалося. Великий задум маршала перемоги «обламався».
Рейтинг составил Роберт ВАСИЛЬ по результатам продаж в сети книжных магазинов «Є»
5294
Читайте нас в Facebook