Українка Дарина Зевіна стала чемпіонкою світу з плавання

10:21 17 грудня 2012
Зевіна

У Туреччині завершився 11-й чемпіонат світу з плавання на короткій воді. На відміну від континентальної першості, яка відбулася місяць тому і принесла нашій збірній сім нагород різної ваги, у Стамбулі наша національна команда задовольнялася лише однією медаллю. Щоправда, золотою. Її в скарбничку нашої команди принесла дворазова чемпіонка Європи-2012 Дар'я Зевіна, яка з результатом 2:02.84 перемогла на дистанції 200 метрів на спині.

«Срібло» в цьому виді програми дісталося американці Бонні Брендон (2:03.19), «бронза» — іспанці Дуан Марсі де Роча (2:04.15).

Зазначимо, що призовий фонд чемпіонату світу з плавання на короткій воді становив 400 тисяч доларів. Українка за перемогу на двохсотметрівці на спині отримає 5 тисяч доларів.

Нагадаємо, що на дистанції 100 метрів на спині Зевіна у Стамбулі виборола лише сьоме місце.