- 00:01 Колишній клуб Реброва переміг «Манчестер Юнайтед» та через 41 рік завоював єврокубок: відеоогляд фіналу Ліги Європи
- 21.05 22:26 Синдром останнього шматочка на блюді: брати чи не брати?
- 21.05 21:59 Фантастично смачний салат зі спаржею: такого ви ще не куштували
- 21.05 21:29 «Мені не подобається»: Гвінет Пелтроу розповіла про свої стосунки з Меган Маркл
- 21.05 21:02 Малина виросте великою та солодкою: полийте її цим простим добривом
- 21.05 20:35 Пішов в ЗСУ після того, як росіяни вбили маму: на війні загинув 22-річний воїн із Сумщини
- 21.05 20:09 Свіжість у кожному шматочку: простий, корисний та смачний салат за лічені хвилини
- 21.05 19:54 Скорпіонам — «Королева Пентаклів», Козорогам — «Король Кубків», а Тельцям — «Верховна Жриця»: Таро-прогноз та поради карт на 22 травня
- 21.05 19:46 Вперше показали стрільбу «супергармати» Кім Чен Ина: про що сказали кадри спеціалісту
- 21.05 19:21 Мирні переговори чи пастка часу: США надають кремлю перевагу у війні
- 21.05 19:08 Приречені на злидні? Чому індексація не рятує пенсіонерів від бідності
- 21.05 18:58 «Чекаю на дзвінок»: популярна модель та волонтерка подала заявку на «Холостяка»
Чемпіон світу з футболу раптово завершив кар'єру у 29 років (фото)

Колишній нападник збірної Німеччини Андре Шюррле, який віддав «золоту» гольову передачу Маріо Гетце у фіналі ЧС-2014, раптово оголосив про звільнення з великого футболу в 29 років.
«Це рішення зріло в мені протягом довгого часу. Я більше не потребую оплесків. Провали ставали дедалі глибшими, а проблиски з'являлися дедалі рідше.
Потрібно завжди грати певну роль, щоб вижити у бізнесі, інакше втратиш роботу та не отримаєш нову. Значення має лише гра", — заявив Андре Шюррле в коментарі Der Spiegel.
Зазначимо, що за роки кар'єри німець з «Челсі» став чемпіоном Англії та володарем Кубка ліги, з «Вольфсбургом» виграв Кубок та Суперкубок Німеччини, а також виборов Кубок країни з дортмундською «Боруссією». Крім того, Шюррле захищав кольори «Майнца», «Байєра», «Фулхема» та московського «Спартака», який став останнім клубом в ігровій кар'єрі німця.
У футболці «Вольфсбурга» форвард завоював Кубок Німеччини
У складі збірної Німеччини нападник провів 57 матчів і забив 22 м'ячі, ставши чемпіоном світу-2014, а також здобувши «бронзу» Євро-2012 та Євро-2016.
У грудні 2018 року в рідному Людвігсхафені Шюррле одружився з моделлю з Казахстану Анною Шаріповою, з якою зустрічався близько двох років. У травні 2019-го у пари народилася дочка Кайя.
У 2018 році Андре Шюррле одружився з моделлю з Казахстану Анною Шаріповою.
Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що автор переможного м'яча у фіналі ЧС-2014 Маріо Гетце став батьком.
Фото Getty Images, Instagram
603Читайте нас у Facebook