- 18:22 Саміт НАТО в Гаазі: Україна опинилась на периферії великої гри з витратами на оборону
- 18:18 Окупанти вдарили по полігону ЗСУ під час навчань військових, є загиблі та поранені
- 17:53 Міністр національної єдності у відрядженні чи втік? Що відомо про ситуацію навколо Олексія Чернишова
- 17:23 кремль знову лякає «брудною бомбою»: ISW попереджає про спробу зірвати західну допомогу Україні
- 17:09 Виїхав з України: Зеленський анонсував розслідування зборів на лікування Назарія Гусакова, який зник після скандалу з донатами
- 16:52 Пенсіонерам нарахують додаткові гроші від ООН: хто та які суми отримає
- 16:24 Нема чого воювати: Гаррі новими світлинами з дітьми звернувся до свого батька
- 15:53 Головне — не забити смак спеціями: рецепт ідеального шашлика від Володимира Ярославського
- 15:23 У естонській розвідці прогнозують зменшення дронових атак по Україні
- 14:53 Баба Ванга не знала про них: названо 6 загроз з космосу, які можуть знищити Землю у будь-який момент
- 14:22 Війна між Ізраїлем та Іраном не вплине на ситуацію в Україні: чому так вважають в Німеччині
- 13:50 Добре горить: у ГУР показали, як палає російський товарняк із пальним
Янукович, братья Клюевы, Курченко, Фирташ, Коломойский, Ахметов, Порошенко попали в FinCEN

В попавших к журналистам файлах FinCEN, в основном, содержащих отчеты банков, отправляемых в соответствии с законом министерству финансов США, фигурируют имена известных украинцев.
Как пишет «Украинская правда», в файлах для бюро Департамента финансов США, собирающего информацию о «подозрительных финансовых транзакциях», есть имена экс-президента Виктора Януковича, братьев Андрея и Сергея Клюевых, сбежавшего в Россию младоолигарха Сергея Курченко, бизнесмена Дмитрия Фирташа, чьей выдачи ожидали в США, бизнесменов Рината Ахметова и Игоря Коломойского, а также пятого президента Петра Порошенко.
В материале отмечается, что через украинские счета было отправлено и получено 500 миллионов долларов в ходе 489-ти транзакций.
Как ранее сообщали «ФАКТЫ», министерство финансов США ввело санкции за киберпреступления — в списке оказались и хакеры из Украины.
Изображение Pete Linforth с сайта Pixabay.
2592Читайте нас у Facebook