- 22:01 Наймодніше морозиво: готується миттєво
- 21:32 Селена Гомес відповіла на чутки про зраду її нареченого Бенні Бланко
- 21:25 «Шахтар» у серії пенальті переміг «Динамо» і став 15-разовим володарем Кубка України: відеоогляд матчу
- 21:01 Пересадка квітучої полуниці: як це зробити, щоб не втратити врожай
- 20:45 «У своїх роботах прагну передати подих миті», — художниця Ольга Ковтун
- 20:33 Його відрізняли турбота та працьовитість: на Сумщині загинув воїн з Прикарпаття
- 20:06 Ідеальний медовик, який завжди виходить: приготуйте, бо дуже смачно
- 19:46 Мобілізація по-новому: що змінилося з травня для військовозобов’язаних
- 19:19 Як припинити пити: відомий блогер попросив про допомогу
- 19:12 Міськрада Одеси витрачає мільйони бюджетних коштів на проектування, хоча я готовий оплатити роботи на Інклюзивному пляжі приватним коштом, — Юрій Дегас
- 18:59 Дівам — «Паж Кубків» та несподівані новини, Козерогам — «Сімка Мечів» і обережність: Таро-прогноз на четвер, 15 травня
- 18:31 Шансів немає: Букінгемський палац підтвердив підозри щодо принца Гаррі та Меган Маркл
«Шахтар» за не дуже великі гроші продав футболіста збірної України в Італію

Італійська «Аталанта», яка добралася в минулому сезоні до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, підписала контракт на чотири з половиною роки з 24-річним півзахисником «Шахтаря» і збірної України Віктором Коваленком. В команді з Бергамо футболіст став одноклубником свого партнера по національній команді Руслана Малиновського і буде виступати під 20-м номером.
За неофіційною інформацією, сума трансферу футболіста склала лише 600 тисяч євро. «Шахтар» не зміг виручити за перехід півзахисника більше грошей, оскільки вже через півроку закінчувався термін дії контракту Коваленка з клубом, і тоді він взагалі пішов би безкоштовно (портал transfermarkt.com оцінює вартість Коваленка в 6 млн євро).
Перед від'їздом на Апенніни футболіст тепло попрощався з одноклубниками по «Шахтарю».
Нагадаємо, що в складі «Шахтаря» Віктор по чотири рази перемагав в чемпіонаті і Кубку України, а також двічі виграв Суперкубок країни. У футболці збірної України уродженець Херсона провів 29 матчів. У 2015 році він став найкращим бомбардиром чемпіонату світу U20.
До речі, Віктор Коваленко — дев'ятий український футболіст в історії найсильнішого футбольного дивізіону Італії. Раніше нашу країну в серії А представляли Олександр Заваров («Ювентус»), Андрій Шевченко («Мілан»), Олексій Михайличенко («Сампдорія»), на жаль, нині покійний Сергій Ателькін («Лечче»), Олександр Яковенко («Фіорентина»), Євген Шахов («Лечче»), Василь Прийма («Фрозіоне») і Руслан Малиновський, який продовжує грати за «Аталанту».
Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Віктор Коваленко в листопаді минулого року перехворів коронавірусом.
Фото ФК «Аталанта»
535Читайте нас у Facebook