Україна розгромила Данію в відборі на футзальний Євро-2022: відео матчу

20:48 7 квітня 2021
Збірна України з футзалу

У середу, 7 квітня, збірна України з футзалу, яка розгромила на старті турніру команду Албанії (10: 3) і двічі поступилася Хорватії (2: 3 і 2: 7), провела черговий відбірковий поєдинок чемпіонату Європи, фінальну частину якого візьмуть в наступному році Нідерланди.

У палаці спорту «Юність» в Запоріжжі, при порожніх трибунах, підопічні Олександра Косенка грали номінально виїзний матч зі збірною Данії. Обмінявшись забитими м'ячами на самому початку першого тайму (на точний удар Педяш номінальні господарі відповіли голом Фалька), українці не дивлячись на статус явного фаворита неабияк намучилися з суперником. Воротаря датчан вдалося пробити в кінцівці першого тайму (Лебідь пробив зі штрафного, і м'яч після рикошету від Вейса залетів у ворота), а після перерви «жовто-сині» розвинули свій успіх завдяки точним ударам Абакшина і Фаренюка, відсвяткувавши перемогу — 6: 2 (Педяш, 5, Вейс, 17, в свої ворота, Абакшина, 21, 26, Фаренюк, 38, 39 — Фальк, 6, Хансен, 40).

Повне відео матчу

Ще в одному матчі групи 1 збірна Албанія в ці хвилини приймає лідера — команду Хорватії. Після першого тайму хорвати мінімально ведуть в рахунку — 1: 0.

Турнірне становище: 1. Хорватія — 12 очок (4 матчі); 2. Україна — 6 (4); 3. Данія — 3 (4); 4. Албанія — 3 (4).

Відзначимо, що вже завтра, 8 квітня, «жовто-сині» зіграють також в Запоріжжі і домашній поєдинок проти скандинавів, який повинен був пройти ще 27 січня. Але тоді датська влада заборонили своєї збірної залишати межі країни через пандемію коронавируса, і УЄФА прийняв рішення перенести гру на більш пізній термін з проведенням її на території України. Завершальний же матч команда Олександра Косенка також зіграє на рідній арені, в запорізькому ДЦ «Юність», в неділю, 11 квітня, проти Албанії.

Додамо, що до фінального турніру чемпіонату Європи, крім господарів турніру голландців, вийдуть вісім переможців груп, шість найкращих других команд, а також переможець плей-офф між двома гіршими другими збірними. У разі перемог в останніх матчах з Данією і Албанією «жовто-сині» безпосередньо проб'ються у фінальну частину Євро-2022.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що капітан збірної України з футзалу воротар Євген Іваняк перейшов в клуб «Оргхім» з Нижнього Новгорода .