- 11:23 Зовсім не хоче миру: у Європі розкритикували путіна через неявку на переговори
- 10:56 Просто магічне «вариво»: варення з соснових шишок — дуже корисне та смачне
- 10:38 Помер знаменитий футболіст, який грав на двох чемпіонатах світу і забивав Англії
- 10:24 Знайшла «по нюху»: Христина Орбакайте розповіла, як шукала у Берліні парфуми «Kristina»
- 09:56 Кабмін змінив розрахунок «радянського» стажу для пенсій: що відомо
- 09:26 Жир, нагар та бруд відлітають на очах: додати всього дві ложки й скляні кришки стають як нові
- 08:55 Окупанти розстріляли рейсовий автобус на Сумщині та били по мирних містах України: є загиблі та поранені
- 08:24 Їжте і не набирайте вагу: стало відомо, що їсть Надя Дорофєєва на сніданок
- 08:04 Левам та Скорпіонам — несподіваний прибуток, а у Риб — невеликий конфлікт із близькими людьми: гороскоп на 17 травня та порада від мольфара
- 16.05 22:27 Модний аксесуар літа-2025: підійде для будь-якого стилю та бюджету
- 16.05 22:01 Ця чудова закуска готується за п’ять хвилин: рецепт вас здивує простотою
- 16.05 21:31 Марить, що він бог, одружений з Дженніфер Еністон: зіркова акторка страждає від переслідувача
У мережі показали ідеальну трасу на Луганщині через рік після рекордного «Великого будівництва»

У 2020 році лише за три місяці 123 кілометри траси Сєвєродонецьк — Станиця Луганська стали ідеальною за якістю дорогою. Траса тоді ремонтувалася рекордними для України темпами, і в 2021 році вона залишається ідеально рівною, без ям або інших недоліків. Відповідне відео показав на своїй сторінці у фейсбуці Юрій Голик.
Усі роботи проводилися в рамках президентської програми «Велике будівництво».
Траса Сєвєродонецьк — Станиця Луганська пов'язує десятки населених пунктів області та лише рік тому перебувала в жалюгідному стані.
Президент Володимир Зеленський пообіцяв відремонтувати цю дорогу на відкритті моста через Сіверський Донець у Станиці Луганській у листопаді 2019 року.
Проєкт став частиною Національної програми «Велике будівництво», згідно з якою в 2020 році побудували та відремонтували 6,5 тис. км доріг. У планах «Великого будівництва» на цей рік — додатково побудувати й оновити 6,5 км доріг і 245 штучних споруд.
Загалом у 2021 році Укравтодор планує відремонтувати близько 250 км державних доріг Луганщини. Таким чином, упродовж двох років — 2020/ 2021 — капітальним та поточним середнім ремонтом на Луганщині буде охоплено 400 км доріг, що становить третину доріг області загального користування державного значення.
946Читайте нас у Facebook