«Неймовірно!»: українець Зінченко став триразовим чемпіоном Англії і піднявся на трон

0:02 12 травня 2021
Олександр Зінченко

Клуб футболіста збірної України Олександра Зінченка «Манчестер Сіті», на який 29 травня очікує фінальна битва Ліги чемпіонів проти «Челсі», став семиразовим чемпіоном Англії.

За іронією долі, достроковий титул команді Хосепа Гвардіоли подарували непримиренні суперники з «Манчестер Юнайтед», які після домашньої поразки від «Лестера» (1:2) за три тури до фінішу зробили «городян» недосяжними для опонентів.

«Неймовірно!», — написав на своїй сторінці в Instagram тепер уже триразовий чемпіон Англії Олександр Зінченко, супроводивши пост знімком на троні на тлі трофеїв.

Зазначимо, що в нинішньому розіграші АПЛ Зінченко провів 18 матчів. Для порівняння: під час першого чемпіонства Олександр зіграв 8 поєдинків, а під час другого - 14.

До речі, наймолодший автор гола у футболці збірної України Зінченко у свої 24 роки вже здобув у складі «Манчестер Сіті» дев'ять (!) трофеїв - три чемпіонати Англії, чотири Кубки ліги, а також Кубок і Суперкубок країни.

А ось його 50-річний наставник Хосеп Гвардіола поповнив свою тренерську колекцію 31-м титулом. При цьому каталонський фахівець виграв чемпіонський титул в дев'ятому з 12 сезонів під час своєї роботи в статусі тренера. Під його керівництвом «Барселона» тричі вигравала чемпіонат Іспанії, «Баварія» тричі перемагала в бундеслізі, а «Манчестер Сіті» тричі ставав кращим в АПЛ. А ще Пеп на чемпіонських вечірках "Сіті" може й станцювати...

Хосеп Гвардіола вигравав чемпіонські титули з "Манчестер Сіті", "Баварією" і "Барселоною"

До речі, Хосеп Гвардіола високої думки про свого українського підопічного.

«Зінченко через багато що пройшов, щоб опинитися в „Манчестер Сіті“. Його трансфер в інший клуб був можливий, але він сказав: „Ні, я хочу бути тут“. Це багато про що говорить. Зінченко грає не на своїй позиції і ніколи не скаржиться. Він не робить помилок. Коли ти щось говориш, він відразу засвоює інформацію. Зінченко завжди зосереджений. Йому доводиться боротися з такими суперниками, як Салах, Рашфорд, Ді Марія, але він не помиляється. Його вміння володіти м'ячем унікальне, ми всі це знаємо», — наводить слова Хосепа Гвардіоли Goal.com.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Манчестер Сіті» програв «Челсі» репетицію фіналу Ліги чемпіонів.