Українець Романчук виграв друге «золото» на ЧЄ в Будапешті

8:51 23 травня 2021
Михайло Романчук

24-річний український плавець Михайло Романчук завоював ще одну золоту медаль на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, що проходить у Будапешті.

Наш співвітчизник слідом за нагородою найвищого ґатунку на дистанції 1500 метрів вільним стилем став найсильнішим і на 800-метрівці. Примітно, що уродженець Рівного знову, як і кілька днів тому, змагався з Грегоріо Палтріньєрі, і знову виявився сильнішим за олімпійського чемпіона Ріо-2016. Михайло показав на фініші час 7:42,61 сек, а його суперник — 7:43,62 сек. Третім став ще один представник Італії Габріеле Детті — 7:46,10 сек.

«Я дуже щасливий. Перед чемпіонатом Європи мені довелося три тижні тренуватися без тренера, оскільки він захворів на коронавірус. Він надіслав мені план тренувань по електронній пошті, але тренуватися одному було дійсно складно. Тому я подвійно задоволений своїм часом та проведеною гонкою. Тепер ми можемо почати підготовку до Олімпійських ігор», — поділився емоціями українець із прес-службою турніру.

Відзначимо, що на попередньому чемпіонаті Європи, в шотландському Глазго у 2018-му, Романчук також завоював два «золота» — на дистанціях 400 та 800 метрів вільним стилем.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що українцю Андрію Говорову не вистачило 0,01 секунди до золотої медалі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту.