- 22:26 Чому багаті люди здають у ремонт своє взуття: ці секрети можуть стати вам у пригоді
- 21:59 Незвичайний соус з квашених овочів: смачно так, що не відірватися
- 21:32 Наснився сон: сенсаційні заяви Шакіри про сингл двадцятирічної давності
- 21:03 На що звернути увагу перед укладенням договору оренди житла: це вбереже вас від проблем
- 20:45 «Носити прикраси — мистецтво. Щоб мати стильний вигляд, треба знати деякі секрети», — експертка зі стилю Ірина Бейлі
- 20:33 Для дружини та доньки він був опорою: на Покровському напрямку загинув воїн із Дніпропетровщини
- 20:25 Померла зірка «Діамантової руки» та інших фільмів Гайдая
- 20:08 Ароматні ліниві вареники з маком: будете готувати їх ледь не щодня, бо це смакота
- 19:52 Близнюкам — «Закохані» та важливе рішення, Рибам — «Смерть» та початок нового етапу: Таро-прогноз на вівторок, 13 травня
- 19:48 Отримати допомогу від держави зможуть більше переселенців: що вирішив Кабмін
- 19:46 За рік подорожчали на 75%, а за тиждень на 13%: які продукти зростають у ціні в Україні
- 19:21 Особливий день: відома шеф-кухарка похрестила доньок
Голи іранських бомбардирів дозволили «Зорі» вирвати перемогу в Лізі конференцій: відеоогляд матчу

У четвер, 4 листопада, луганська «Зоря» провела матч 4-го туру групового етапу Ліги конференцій, в якому в Запоріжжі на «Славутич-Арені» приймала болгарський ЦСКА.
Ліга конференцій. 4-й тур
«Зоря» (Луганськ, Україна) — ЦСКА (Софія, Болгарія) — 2:0
«Зоря»: Мацапура, Фаворов, Вернидуб, Імереков, Снурніцин (Жуніньо, 71), Цвек, Хомченовський, Булеца (Алефіренко, 90+1), Сайядманеш, Луньов (Кристіан, 78), Шахаб.
Голи: Шахаб (87), Сайядманеш (90+5).
Зігравши два тижні тому в Софії максимально обережно, луганці здобули мінімальну перемогу (1:0). Не зрадили своїй тактиці підопічні Віктора Скрипника й у домашньому поєдинку.
У першому таймі з небезпечних моментів можна згадати хіба що удар Фаворова зльоту після подачі Аллахьяра, на який зреагував воротар, а так нулі на табло були цілком закономірними.
Не дуже змінилася ситуація й після перерви, тільки моменти вже почали виникати біля воріт господарів. Зокрема, після грубої помилки Хомченовського, котрий проводив 30-й матч у єврокубках (один із найдосвідченіших у «Зорі», більше лише у Гладкого — 49 та Вернидуба — 46), перед власним штрафним майданчиком футболісти ЦСКА відправили м'яча у ворота, але, благо, зробили це з офсайду, а ще в одному епізоді Йомову не вистачило зовсім трохи, щоб поцілити в дев'ятку воріт.
Ось так, із мінімумом небезпеки біля обох воріт, поєдинок наближався до нульової нічиї. Але свою думку з цього приводу мав іранський нападник Шахаб (на фото в заголовку), який на 87-й хвилині взяв ініціативу на себе, змістився з правого флангу й точно пробив у ближній кут — 1:0. А фактично перед фінальним свистком результат закріпив ще один іранець Сайядманеш, вибігши разом із Шахабом у контратаку та замкнувши передачу партнера-співвітчизника — 2:0.
У підсумку важка перемога «Зорі», завдяки якій вдалося продовжити свою безпрограшну серію в поєдинках із болгарськими клубами, що налічує вже чотири поєдинки (3 перемоги та 1 нічия). До того ж після двох звитяг над ЦСКА луганці зберігають непогані шанси на продовження виступів у Лізі конференцій і у весняній стадії турніру.
В іншому матчі групи С італійська «Рома» не змогла вдома обіграти норвезький «Буде-Глімт», двічі по ходу поєдинку поступаючись у рахунку? — 2:2 (Ель-Шаараві, 54, Ібаньєс, 84 — Солбаккен, 45+1, Ботхейм 65).
Становище команд у групі C: 1. «Буде-Глімт» — 8 очок; 2. «Рома» — 7; 3. «Зоря» — 6; 4. ЦСКА — 1.
У наступному турі, матчі якого відбудуться 25 листопада, «Зоря» зіграє в Римі з «Ромою», а ЦСКА вирушить у гості до «Буде-Глімту».
Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Шахтар» програв «Реалу», дозволивши мадридцям встановити неймовірний рекорд у Лізі чемпіонів.
801Читайте нас у Facebook