«Динамо» — «Рудар» — 1:0: відео матчу в Туреччині

17:57 7 лютого 2022
Динамо Київ

У понеділок, 7 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на другому тренувальному зборі в Туреччині.

Слідом за розгромом болгарського «Лудогорця» (4:1), вольовою перемогою над сербськими «Чукаричками» (3:2) та результативною нічиєю з болгарським «Левськи» (1:1) підопічні Мірчі Луческу зіграли з представником чемпіонату Чорногорії — «Рударом» із Плєвлі.

«Рудар», назва якого перекладається як «Шахтар», двічі у своїй історії, у 2010-му та 2015-му, ставав чемпіоном Чорногорії, але останні роки зірок із неба не хапає навіть на внутрішній арені. На нинішньому турецькому зборі «гірники» вже зустрічалися із представником української прем'єр-ліги, мінімально поступившись «Колосу» з Ковалівки (0:1).

«Динамо» — «Рудар» — 1:0

«Динамо» (перший тайм): Бущан, Кендзьора, Бурда, Сирота, Дубінчак, Бражко, Антюх, де Пена, Вербич, Гармаш, Кулач.

«Динамо» (другий тайм): Бойко, Тимчик, Забарний, Боль, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Шапаренко, Циганков, Вітіньо, Ванат.

Гол: Вітіньо (84).

Динамівці мали тотальну перевагу по ходу всього матчу, але змогли втілити її лише в один забитий м'яч — відзначився бразилець Вітіньо, який наприкінці зустрічі завершив багатоходову комбінацію за участю Тимчика, Циганкова, Буяльського та Шапаренка.

Відео матчу «Динамо» — «Рудар»

Додамо, що наступного дня після спарингу з «Рударом» динамівці проведуть ще один контрольний матч — суперником стане тбіліське «Динамо» (початок — о 16:00 за київським часом). Другий тренувальний збір «біло-синіх» триватиме до 10 лютого.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Шахтар» полетів на збір до Туреччини з Кривцовим та Соломоном, які відновилися після травм.