«МанСіті» без Зінченка втратив перемогу над «Ліверпулем» у битві за чемпіонство: відеоогляд матчу

21:02 10 квітня 2022
Манчестер Сіті — Ліверпуль

У неділю, 10 квітня, в рамках 32-го туру англійської прем'єр-ліги відбувся суперматч — «Манчестер Сіті» приймав на своєму полі «Ліверпуль». Обидва суперники підходили до поєдинку в хорошому настрої, оскільки посеред тижня здобули перемоги у чвертьфіналі Ліги чемпіонів над «Атлетико» (1:0) та «Бенфікою» (3:1) відповідно.

Ці дві команди практично зі стовідсотковою ймовірністю оскаржать між собою чемпіонство цього сезону, тому не дивно, що фахівці та вболівальники охрестили звітний поєдинок «битвою за чемпіонство».

Чемпіонат Англії. 32-й тур

«Манчестер Сіті» — «Ліверпуль» — 2:2 (де Брюйне, 5, Жезус, 36 — Діогу Жота, 13, Мане, 46).

Тренери команд Хосеп Гвардіола та Юрген Клопп напередодні протистояння розсипалися один одному в компліментах. А ось на полі вже було не до них. У дебюті зустрічі господарі відкрили рахунок, коли забив, не без допомоги рикошета, бельгієць де Брюйне, але «мерсісайдці» досить швидко зрівняли рахунок — Діогу Жота розстріляв ворота з близької відстані після зручної скидки Александера-Арнольда.

Надалі «МанСіті» (українець Зінченко провів весь матч у запасі) створював більше моментів, один із яких до перерви вдалося втілити у забитий м'яч — Жезус ефектно замкнув подачу Канселу з флангу. Але тільки-но встигнув розпочатися другий тайм, як захист господарів «проспав» кинджальний пас Салаха на хід Мане й точний удар останнього.

У «МанСіті» був шанс усе ж таки вирвати перемогу, і господарі забили гол, коли Стерлінг реалізував вихід віч-на-віч із воротарем, але арбітр після перегляду VAR скасував взяття воріт. У підсумку результативна нічия — 2:2.

Огляд матчу

Таким чином, чемпіонська інтрига в АПЛ жива. «МанСіті», як і раніше, очолює турнірну таблицю, набравши 74 очки, але у «Ліверпуля» лише на одне менше. Попереду на нас чекає дуже цікава заочна боротьба за золоті нагороди…

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що після перемоги над «Манчестер Юнайтед» Миколенко вручили зворушливу передачу для українців.