«Антальяспор» — «Шахтар» — 1:2: відеоогляд благодійного матчу в Туреччині

22:27 25 квітня 2022
Шахтар Донецьк

У понеділок, 25 квітня, донецький «Шахтар», який продав провідного форварда команди Фернандо до австрійського «Зальцбурга», провів черговий матч у рамках благодійного турне Shakhtar Global Tour for Peace.

Слідом за поразкою від грецького «Олімпіакоса» (0:1), перемогою над польською «Лехією» (3:2) та поразкою від турецького «Фенербахче» (0:1) підопічні Роберто де Дзербі зіграли проти ще одного представника чемпіонату Туреччини — «Антальяспора».

Протистояння проти середняка турецької суперліги (восьме місце у турнірній таблиці з перспективою поборотися за єврокубкову зону) було цікаве насамперед тим фактом, що проти «гірників» мав зіграти… найкращий бомбардир команди в історії. Бразилець Луїс Адріано цієї зими перейшов до «Антальяспора» з «Палмейраса», і вже встиг забити три м'ячі та віддати дві гольові передачі за нову команду. Щодо «Шахтаря», то Адріано в період з 2007-го по 2015-й провів за донецький клуб 266 матчів у всіх турнірах, у яких забив 128 м'ячів.

«Антальяспор» (Туреччина) — «Шахтар» (Україна) — 1:2 (Ерділман, 8 — Соломон, 21, Топалов, 76).

«Шахтар»: Трубін (Шевченко, 46), Конопля (Стасюк, 46), Бондар (Чех, 59), Марлон (Топалов, 46), Ракицький (Фарина, 46), Матвієнко (Драмбаєв, 70), Бондаренко (Мишньов, 70), Степаненко (Удод, 59), Мудрик, Соломон (Борячук, 59), Судаков (Сігеєв, 59).

На жаль, українські вболівальники не змогли подивитися матч у телевізійній трансляції, оскільки турецька сторона заборонила показ поєдинку. Офіційно озвучена причина — «час проведення матчу збігався з поєдинками турецької суперліги».

Щодо самої гри, то Луїс Адріано вийшов у стартовому складі господарів, як і ще один колишній «гірник» бразильський півзахисник Фернандо, який виступав за донецький клуб у 2013--2015 роках. Щоправда, обидва провели на полі лише по вісім хвилин і згодом були замінені.

Відкрив рахунок «Антальяспор», причому результативним ударом відзначився Мустафа Ерділман, який замінив кількома секундами раніше Адріано. Підопічні Роберто де Дзербі відповіли у середині першого тайму, коли відзначився Манор Соломон. Перемогу ж «гірникам» незадовго до фінального свистка приніс Дмитро Топалов, який вийшов після перерви на заміну.

Відеоогляд матчу

Нагадаємо, що також у рамках Shakhtar Global Tour for Peace у підопічних Роберто де Дзербі запланований ще один матч — 1 травня проти хорватського «Хайдука».

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що помер легендарний капітан «Шахтаря» Віктор Звягінцев.