- 12:20 «Боєць, який втратив ногу і вже на протезі прийшов до діток у садочок, став героєм мого кліпу», — співачка-кардіологиня Христина Винницька
- 11:53 Карта Таро тижня: що на нас чекає з 23 по 29 червня
- 11:51 росія готується до війни на виснаження, Україна — до переходу в наступ: що сказав Сирський на зустрічі зі ЗМІ
- 11:23 Хочуть використати свої переваги: аналітики про теорію перемоги путіна у війні з Україною
- 11:14 Усик порвав зі своїм промоутером за місяць до бою з Дюбуа: Красюк виступив із заявою
- 10:56 «Гарна Надя, гарна риба, гарні лебедики»: Дорофєєва посвітила формами на відпочинку
- 10:24 Пастки для водіїв: кому потрібно перевірити права і техпаспорт, щоб уникнути штрафу в 3400 грн
- 09:53 Трамп підтвердив удар США по ядерних об’єктах в Ірані
- 09:35 Клубний чемпіонат світу-2025 з футболу: календар, результати та відеоогляди матчів, розклад телетрансляцій
- 09:24 Будете отримувати більше: кому автоматично збільшать пенсії — названо умови
- 08:54 Пекельна ніч: росіяни завдали сім авіаударів по Краматорську
- 08:17 Овнам не потрібно сьогодні «з'ясовувати стосунки», а Левам не варто ризикувати: гороскоп на 22 червня
Ворог готує наступ на Слов’янськ, але ЗСУ успішно знищують його живу силу та техніку, — Генштаб

Розпочалася вже 119 доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Ворог проводить повітряну розвідку на Харківщині з метою виявлення місць дислокації наших військ та здійснює інтенсивні артилерійські обстріли українських позицій поблизу Харкова, Старого Салтова, Рубіжного та Чепіля.
Проте, як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, найзапекліші бої нині тривають на Слав'янському напрямку, де оккупанти здійснюють систематичний вогневий вплив з метою створення умов для відновлення наступу на місто Слов'янськ, намагаються штурмувати і здійснюють вогневе ураження із реактивних систем залпового вогню неподалік Нової Дмитрівки, Осинівки, Курульки, Іванівки та Адамівки.
Також ворог намагається встановити повний контроль над містом Сєвєродонецьк, блокувати підрозділи Сил оборони в районах населених пунктів Борівське та Воронове, і бойові дії там тривають. А на напрямку Миронівка — Семигір'я ЗСУ відбили штурм у напрямку Вуглегірської ТЕС і зупинили настання у напрямку Молодіжне — Катеринівка.
У той же час ударні групи українських штурмовиків та бомбардувальників, під прикриттям винищувачів, здійснюють авіаудари за враженими позиціями. Ліквідовано близько 10 бойових броньованих машин, живу силу противника та знищено кілька складів боєприпасів. Успішно продовжує бойову роботу і наша артилерія.
Нагадаємо, президент Зеленський повідомив про «важке» підписання указів про посмертне нагородження наших героїв, які поклали голови на полі бою.
Фото Генштабу ЗСУ
478Читайте нас у Facebook