«Динамо» з «дублем» Циганкова зіпсувало Бартуловичу тренерський дебют у чемпіонаті України: відеоогляд матчу

14:52 17 листопада 2022
Інгулець — Динамо

У четвер, 17 листопада, на столичному арені «Динамо» імені Валерія Лобановського відбувся перенесений матч 1-го туру української прем'єр-ліги.

Чемпіонат України. Матч 1-го туру

«Інгулець» (Петрове) — «Динамо» (Київ) — 1:2 (Сітало, 62 — Циганков, 32, з пенальті, 45+1). Юніорські склади — 1:4.

«Динамо»: Нещерет, Дубінчак (Вівчаренко, 78), Сирота, Забарний, Кендзьора (Караваєв, 78), Шепелєв (Перріс, 85), Андрієвський, Лонвейк (Гармаш, 67), Буяльський, Циганков, Ванат (Кулач, 78).

На формально домашній поєдинок проти столичного гранда команду з Петрового вивів новий наставник — 36-річний виконувач обов'язків головного тренера хорват Младен Бартулович, який очолив аутсайдера УПЛ після відставки Сергія Лавріненка. І, звісно, хлопці з «Інгульця» були аж ніяк не проти як мінімум повторити на арені «Динамо» свій минулорічний успіх, коли вони відібрали у гранда два очки (1:1).

Напевно, мало вистачати мотивації і в підопічних Мірчі Луческу: особливо після нульової нічиєї з «Колосом» у минулому турі.

І динамівці вже до перерви зусиллями Віктора Циганкова двічі вразили ворота аутсайдера. Спочатку Віктор реалізував пенальті, призначений арбітром Катериною Монзуль за фол на Буяльському, а перед самою перервою буквально з метра вразив порожні ворота «Інгульця» після того, як Дубінчак після швидкої динамівської атаки елегантно перекинув м'яч через воротаря Паламарчука і виклав м'яч під удар партнеру — 0:2.

Щоправда, у другому таймі «Інгулець» зусиллями Сітало відродив інтригу у поєдинку. Але більшого команді Бартуловича динамівці не дозволили.

Успіх допоміг підопічним Мірчі Луческу обійти у турнірній таблиці «Олександрію» (у підопічних Юрія Гури ще є гра в запасі) та «Зорю» і піднятися на третє місце.

До речі, наступний номінально гостьовий матч УПЛ (21 листопада проти «Вереса») «Динамо» також проведе на своєму клубному стадіоні імені Валерія Лобановського.