- 17.06 23:59 Клубний чемпіонат світу-2025 з футболу: календар, результати та відеоогляди матчів, розклад телетрансляцій
- 17.06 22:26 Як їсти картоплю фрі в ресторані: знання етикету дозволить вам почуватися комфортно
- 17.06 21:59 Дивовижний пиріг без яєць та вершкового масла: рецепт відомої кулінарки простий у втіленні
- 17.06 21:29 «Припиніть це лайно!»: Джастін Бібер сильно розлютився під час зустрічі з папараці
- 17.06 21:00 Включіть у свій раціон: це найкращі трави для контролю високого рівня цукру в крові
- 17.06 20:34 «Аби всі були такі, як він, то вже давно була б перемога»: на Курщині загинув захисник з Вінниччини
- 17.06 20:08 Вареники з сиром на пару: порадуйте родину ситною вечерею
- 17.06 19:51 Застрелив дружину і наклав на себе руки: кривава сімейна драма розігралася на одній з вулиць Житомира
- 17.06 19:43 У ЗСУ «засвітився» рідкісний трофей з вдв рф: такого ще не траплялося
- 17.06 19:18 Україна зробила перший крок до реалізації угоди з США про видобуток корисних копалин
- 17.06 19:04 Це шо, моя жінка вагітна?: коханий відомої телеведучої відреагував на новину про дитину
- 17.06 19:03 Скорпіонам — «Самітник» та пошук відповідей, Водоліям — «Колісниця» та контроль над емоціями: Таро-прогноз на 18 червня
У Карпатах прикордонники двох країн шукають нелегалів, які заблукали (відео)

На Закарпатті, де нещодавно затримали молодиків на спробі незаконно потрапити до Румунії, українські прикордонники розшукують в горах чотирьох людей, які намагалися перетнути державний кордон та заблукали у горах. Веде пошуки й румунська сторона.
Як повідомляють в ДПСУ, напередодні військовослужбовці відділу прикордонної служби «Ділове» отримали інформацію про те, що в районі гори Піп Іван Мармароський румунські прикордонники затримали двох осіб, які незаконно перетнули українсько-румунський кордон.
«Затриманими виявились громадяни України. Вони повідомили, що разом із ними було ще четверо чоловіків, які зникли з їхнього поля зору. Прикордонники негайно організували спільні з румунськими колегами пошукові заходи, що тривають й до тепер. На сьогодні до пошуків залучено вертолітну авіацію по обидва боки кордону», — повідомляють у прикордонній службі.
Наразі пошукову операцію ускладнюють погодні умови — великий сніговий покрив та погана видимість.
Керівництво Мукачівського прикордонного загону застерігає усіх охочих утриматися від походів у високогір’я.
Нагадаємо, що громадянин Іраку намагався вивезти за кордон свою доньку без дозволу матері дівчинки. Його затримали у залізничний пункт пропуску «Чоп (Дружба)».
Фото ДПСУ
1009Читайте нас у Facebook