«Динамо» з дебютним голом 18-річного Царенка обіграло «Минай»: відеоогляд матчу УПЛ

14:54 8 квітня 2023
Динамо — Минай

У суботу, 8 квітня, продовжився 20-й тур української прем'єр-ліги, в якому напередодні полтавська «Ворскла» здобула першу за п'ять місяців перемогу.

Чемпіонат України. 20-й тур

8 квітня (субота)

«Динамо» (Київ) — «Минай» — 2:0 (Царенко, 35, Ванат, 62). Юніорські склади — 2:0.

«Динамо»: Нещерет, Тимчик, Попов, Дячук, Дубінчак (Вівчаренко, 71), Сидорчук, Лонвейк, Царенко (Перріс, 71), Беніто (Гармаш, 61), Шепелєв (Яцик, 82), Ванат (Рамірес, 82) .

Кияни, які, як і раніше, змушені обходитися без дискваліфікованого найкращого бомбардира команди Буяльського, були явними фаворитами в протистоянні із суперником із Закарпаття. Не дивно, адже в семи попередніх матчах між командами незмінно перемагали динамівці, причому за ці зустрічі «Минай» зміг забити лише одного разу.

Але нинішня форма футболістів «біло-синіх» не дозволяє на класі перемагати свідомо слабших суперників, навіть аутсайдерів, тож і в цьому поєдинку легкої гри для підопічних Мірчі Луческу не очікувалося. Проте перший тайм пройшов за повної переваги господарів, які довго пристрілювалися (зокрема, після удару Лонвейка суперника врятувала поперечина), а на 35-й хвилині відкрили рахунок, коли 18-річний Царенко вдало відкрився у штрафному майданчику та пробив точно у кут, забивши тим самим свій дебютний гол за першу команду «біло-синіх».

Після перерви господарі, які особливо нічого не дозволили створити супернику, подвоїли свою перевагу після диво-передачі Шепелєва й точного удару Ваната, в підсумку оформивши впевнену перемогу в 420-му матчі Мірчі Луческу на чолі різних команд української прем'єр-ліги.

7 квітня (п'ятниця)

«Ворскла» (Полтава) — «Інгулець» (Петрове) — 1:0 (Кравець, 49). Юніорські склади — 3:0.