Сенсаційне лідерство «Руха» та найкурйозніший гол року у поєдинку в Рівному: відеоогляди матчів УПЛ

21:02 19 серпня 2023
Верес — Ворскла

У суботу, 19 серпня, поєдинками у Рівному, Львові та під Києвом продовжилася програма 4-го туру української прем'єр-ліги.

Чемпіонат України. 4-й тур

19 серпня (субота)

«Рух» (Львів) — «Колос» (Ковалівка) — 1:1 (Слюбик, 56 — Цуріков, 35). На 83-й хвилині вилучено Золотова («Колос»). Юніорські склади — 4:0.

Так уже склалося у стартових турах, що до очного протистояння на «Арені Львів» «Рух» та «Колос» підійшли у статусі сенсаційних лідерів прем'єр-ліги. І боролися суперники за три очки з останніх сил. Але у підсумку підопічні Віталія Пономарьова та Ярослава Вишняка набрали по одному пункту, що дозволило їм зберегти за собою першу та другу позиції.

«Верес» (Рівне) — «Ворскла» (Полтава) — 1:2 (С. Шарай, 20 — Кучеров, 6, у свої ворота, Юрченко, 18). На 89-й хвилині вилучений Марусич («Верес»). Юніорські склади — 4:0.

Команда з Рівного за нового наставника Сергія Лавриненка може похвалитися хіба що нічиєю з «Шахтарем», здобутою у більшості. Ось і «Ворсклі» «Верес» програв, пропустивши два м'ячі вже у перші 20 хвилин поєдинку та опустившись у підсумку на 15-те місце у турнірній таблиці. А команду Скрипника, яка набрала перші очки у сезоні, з дебютною перемогою в УПЛ.

До речі, гол у ворота «Ворскли» — це щось. Курйоз року, не інакше! Переконайтеся самі…

«Металіст 1925» (Харків) — «Минай» — 1:0 (Дмитренко, 71). Юніорські склади — 2:1.

Підопічні Едмара на стадіоні «Лівий берег» під столицею змогли дотиснути команду Володимира Шарана та відсвяткували перший успіх у сезоні. Ба більше, харків'яни не перемагали в УПЛ аж п'ять поєдинків.

18 серпня (п'ятниця)

ЛНЗ (Черкаси) — «Полісся» (Житомир) — 1:2 (Шестаков, 88 — Аріельсон, 51, Кушніренко, 83). На 53-й хвилині вилучено Шаповала («Полісся»). Юніорські склади — 4:3.

«Зоря» (Луганськ) — «Олександрія» — 0:0. Юніорські склади — 0:1.