Історичний рекорд Кріштіану Роналду та осічка Іспанії: відеоогляди матчів Ліги націй

23:47 5 вересня 2024
Португалія — Хорватія

У четвер, 5 вересня, стартувала футбольна Ліга націй, в якій збірна України не змогла піднятися до елітного дивізіону. У групах трьох ліг відбулося дев'ять поєдинків.

Дивізіон А

Група 1

Португалія — Хорватія — 2:1 (Далот, 7, Кріштіану Роналду, 34 — Далот, 41, у свої ворота).

Лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду, вразивши ворота хорватів, став першим футболістом в історії, який забив 900 голів в офіційних матчах.

В активі 39-річного форварда 5 м'ячів за «Спортинг», 145 за «МЮ», 450 за «Реал», 101 за «Ювентус», 68 за «Аль-Наср» та 131 у складі національної команди.

Шотландія — Польща — 2:3 (Гілмор, 46, Мактоміней, 77 — Шиманські, 8, Левандовські, 44, з пенальті, Залевські, 90+7, з пенальті).

Група 4

Данія — Швейцарія — 2:0 (Доргу, 82, Хейб'єрг, 90+2). На 50-й хвилині вилучено Ельведі, а на 87-й — Джаку (обидва — Швейцарія).

Сербія — Іспанія — 0:0.

Дивізіон С

Група 1

Азербайджан — Швеція — 1:3 (Дадашов, 82 — Ісак, 65, 71, Декереш, 80). На 45+7 хвилині Шейдаєв (Азербайджан) не реалізував пенальті.

Естонія — Словаччина — 0:1 (Суслов, 70).