ПОИСК
Мир

Милиция не брала в заложники знакомую беглеца из дарницкого рувд?

0:00 17 июля 2004
Инф. «ФАКТОВ»

На странице 8 сегодняшних «ФАКТОВ» публикуется статья Анатолия Гавриша «Задержан еще один беглец из Днепровского РУВД», рано утром, до сдачи в печать, направленная для комментариев в столичную милицию. Ответ, подписанный первым заместителем начальника столичного главка милиции Валерием Назаровым, текст которого мы приводим в полном объеме, пришел в 16. 30, когда технической возможности добавить что-либо в материал не было. Поэтому с точкой зрения милиции на факты, изложенные в публикации Гавриша, читатель может ознакомиться на стр. 2, сдаваемой в печать последней.

«Повiдомляємо Вам, що iнформацiя, викладена в статтi Анатолiя Гавриша, яка готуєтся до друку пiд назвою «Задержан еще один беглец из Днепровского РУВД. А для того, чтобы поймать остальных, милиция взяла в заложники подругу одного из них?», не вiдповiдає дiйсностi.

Автор публiкацiї, зi слiв близьких та рiдних осiб, в своєму матерiалi повiдомляє про скоєння злочинiв працiвниками мiлiцiї, якi начебто зловживають службовим становищем, знущаються над затриманими, примушують їх зiзнатися у злочинах, якi ними не скоювались, та iн. Дана iнформацiя не знайшла жодного пiдтвердження в результатi службової перевiрки.

Абсолютно безпiдставним є факт, викладений в статтi щодо взяття в заручники працiвниками мiлiцiї знайомої одного iз зловмисникiв.

РЕКЛАМА

В теперiшнiй час за фактом втечi з примiщення Днiпровського РУ ГУМВС проводиться ретельна перевiрка мiською прокуратурою та вiдповiдними службами столичного Главку, результати якої будуть доведенi до засобiв масової iнформацiї.

Сподiваємося, що Ви не будете надавати до друку неперевiрену iнформацiю. В той же час для об'єктивного висвiтлення на шпальтах Вашого видання результатiв розслiдування причин та фактiв, що сприяли втечi шести затриманих, керiвництво Главку, як виключення, може залучити журналiста Вашого видання до комiсiї з розслiдування даної подiї.

РЕКЛАМА

З повагою, перший заступник начальника ГУМВС України в м. Києвi В. О. Назаров»

РЕКЛАМА

169

Читайте нас в Facebook

РЕКЛАМА
Заметили ошибку? Выделите её и нажмите CTRL+Enter
    Введите вашу жалобу
Следующий материал
Новости партнеров