- 22:26 Секрети вибору ідеальної сумки на кожен день: деякі нюанси вас здивують
- 21:59 Модний смаколик з фініків: готується буквально за хвилину
- 21:00 Застосуйте для поливу помідорів пластикову пляшку: ефект дійсно вражає
- 20:36 Осиротіли дві доньки: на Покровському напрямку загинув колишній поліцейський
- 20:09 Яскрава візитівка весни: готуємо салат зі спаржею
- 19:58 Терезам — «Колесо Фортуни», Рибам — «Мир», а Тельцям — «Сонце»: Таро-прогноз та поради карт на 16 травня
- 19:56 Вартість холодної води може зрости до 200 грн за куб: Попенко пояснив, кого з українців змусять платити більше
- 19:53 Потап з пляшкою в руці натякнув на відкриття нового ресторану та побував у паралельній реальності
- 19:47 Заморозки залишили українців без фруктів: які з них можуть різко подорожчати влітку
- 19:19 У росії впав експорт товарів, проте є одне серйозне «але»
- 19:16 Гетманцев закликає НБУ, Мінфін та банки вирішити багаторічну проблему кредитування військових: що відомо
- 19:02 Далеко до виплат суддям та прокурорам: стало відомо, яку пенсію отримують Василь Зінкевич та Софія Ротару
Популярна співачка Ірина Федишин, яка готується до весілля в честь п'ятнадцятої річниці подружнього життя, сталася НП по дорозі на концерт. Артистка разом з чоловіком, дітьми та командою їхала в Трускавець. Раптом їх бус почав «виляти». Виявилося, що на ходу вилетіли два болти з колеса, воно ледь не відірвалося на повному ходу.
«Добре, що ми вчасно помітили і зупинилися. Відкрутити колесо неможливо. Довелося викликати іншу машину, щоб перевантажити апаратуру, реквізит, костюми, і евакуатор. У нас сильний Ангел-охоронець. Слава Богу, все добре», — розповіла Ірина в Інстаграм.
Концерт виявився під загрозою зриву. Але Ірина не стала скасовувати виступ, його затримали на кілька годин.
Але після концерту в Трускавці пригоди співачки не закінчилися. По дорозі на наступний виступ, в Коломию, вночі в світлі фар на узбіччі вони побачило тіло чоловіка. Ірина з чоловіком зупинилися і були шоковані побаченим: чоловік явно був побитий, був без свідомості. Артисти викликали швидку і поліцію.
«Було дуже страшно. Добре, що медики привели чоловіка до тями», — розповіла Ірина.
Раніше в неприємну ситуацію потрапила актриса «Кварталу» Олена Кравець. Вона на рівному місці зламала ногу.
Також телеведуча Лілія Ребрик пошкодила зв'язки на зйомках.
825Читайте нас у Facebook