«Динамо» (Київ) — «Динамо» (Тбілісі) — 1:0: відео матчу в Туреччині

17:52 8 лютого 2022
Динамо Київ

У вівторок, 8 лютого, київське «Динамо» провело п'ятий контрольний матч на другому тренувальному зборі в Туреччині.

Поки що підопічні Мірчі Луческу на підготовчому етапі до поновлення сезону не програють. Зокрема, на турецькому зборі динамівці розгромили болгарський «Лудогорець» (4:1), обіграли сербські «Чукарички» (3:2), зіграли внічию з болгарським «Левськи» (1:1) та мінімально здолали чорногорський «Рудар» (1:0).

Команда з Тбілісі за підсумками минулого сезону (чемпіонат Грузії проводиться за системою «весна-осінь») стала віцечемпіоном країни, відставши від чемпіона, «Динамо» з Батумі, на п'ять очок. Готуючись до нового чемпіонату, тбілісці провели в Туреччині вже три спаринги, і поки що не перемагали — нічиї зі «Львовом» (0:0) та сербським «Напредаком» (1:1), а також поразка від «Лудогорця» (0:1).

«Динамо» (Київ) — «Динамо» (Тбілісі) — 1:0

«Динамо» Київ (перший тайм): Бущан, Кендзьора, Боль, Бурда, Дубінчак, Сидорчук, Буяльський, Вітіньо, Гармаш, Кулач, Шкурін (Ванат, 31).

«Динамо» Київ (другий тайм): Бущан (Моргун, 74), Тимчик, Сирота, Забарний, Караваєв, Бражко, Шапаренко, де Пена, Антюх, Циганков, Ванат (Бєсєдін, 62).

Гол: Кулач (21).

Як і в попередньому спарингу, результат зустрічі вирішив єдиний забитий м'яч. І якщо напередодні кияни тягнули з голом до останніх хвилин, то цього разу забили в середині першого тайму, коли чудовий удар із 18 метрів вдався найкращому бомбардиру минулого сезону української прем'єр-ліги Кулачу.

Відео матчу «Динамо» (Київ) — «Динамо» (Тбілісі)

Додамо, що до кінця збору, що завершиться для киян 10 лютого, «біло-сині» планують провести ще один контрольний матч — з боснійським «Широкі Брієгом» (початок — о 10:00).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Шахтар» полетів на збір до Туреччини з Кривцовим та Соломоном, які відновилися після травм.