Україна розгромила Нідерланди у відборі на ЧС з баскетболу: відеоогляд матчу

22:00 11 листопада 2022
Збірна України з баскетболу

Чоловіча збірна України з баскетболу, яка прикро програла Польщі та залишилася без чвертьфіналу Євробаскету, провела у п'ятницю, 11 листопада, черговий матч у рамках відбору на чемпіонат світу. Слідом за поразками від Італії (89:97) та Ісландії (88:91 в овертаймі) підопічні Айнарса Багатскіса вирушили в гості до аутсайдера групи — Нідерландів.

Кваліфікація ЧС-2023

Нідерланди — Україна — 77:96 (21:28, 14:31, 21:19, 21:18)

Україна: Сидоров (25 очок), Кравцов (14), Бобров (11), Ткаченко (10), Липовий (9), Герун (8), Крутоус (5), Лукашов (5), Войналович (4), Ковальов (0).

У звітному поєдинку «жовто-синім» не змогли допомогти наші представники у НБА — Святослав Михайлюк та Олексій Лень. Утім, і без них підопічні Айнарса Багатскіса здобули впевнену перемогу.

Уже зі старту поєдинку «жовто-сині» показали серйозний настрій, повівши в рахунку 17:2. Господарі трохи виправили своє становище до кінця першої чверті, але у другій десятихвилинці наші хлопці лише збільшили свою перевагу та пішли на велику перерву, ведучи в рахунку в 24 очки — 59:35. Блискуче себе проявив у першій половині матчу Ілля Сидоров, який набрав 21 очко.

Маючи такий солідний гандикап, «жовто-сині» дозволили супернику трохи скоротити відставання після великої перерви, але все ж таки голландці не змогли уникнути розгромної поразки — 77:96.

Найрезультативнішим гравцем збірної України став захисник Ілля Сидоров, який виступає за чеський «Їндржихув Градець» — 25 очок, у голландців найбільше закинув захисник бельгійського «Остенде» Кеє ван дер Вурст — 19 пунктів.

Відзначимо, що в інших матчах групи Ісландія вдома в напруженому протистоянні поступилася Грузії — 85:88. а Італія в рідних стінах програла в овертаймі Іспанії — 84:88.

Становище команд: 1. Іспанія — 13 очок (7); 2. Італія — 12 (7); 3. Грузія — 11 (7); 4. Ісландія — 11 (7); 5. Україна — 9 (7); 6. Нідерланди — 7 (7).

У наступному матчі відбору збірна України прийме 14 листопада в Ризі у номінально домашньому матчі збірну Ісландії.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що легендарний баскетбольний тренер іспанець Хосе Марія Мартін Урбано помер просто на стадіоні під час матчу рідної команди.