- 15:41 В Україні збираються змінити систему пільгового проїзду ветеранів у громадському транспорті: що пропонують
- 15:32 Протидіють зниженню цін на ліки в інтересах великих виробників: Кушнірук про дії МОЗ на фармринку
- 15:22 «Словаччина не має причин страждати через Україну»: Фіцо знову зробив скандальну заяву
- 15:05 Зростання мит на сою і ріпак підірве довіру до українського експорту в світі, — експерти
- 14:52 Багет із фаршем для перекусу на природі: готується за 10 хвилин на сковорідці або мангалі
- 14:43 Допоможіть збивати «шахеди»: небесні янголи вогневої групи ДФТГ «Мрія» звернулися до українців
- 14:23 Трамп готує Ірану «останню пропозицію»: про що йдеться
- 14:11 Рада затвердила нового генпрокурора України: хто такий Руслан Кравченко
- 14:02 Вона жила в будинку, підʼїзд якого склався: зірки поділилися наслідками жахливої атаки на Київ
- 13:31 На розмінування українських сільгоспугідь знадобиться понад 400 років чи 42 роки?
- 13:14 «Маленькі можуть перемагати великих. Але для цього вони мають бути на порядок ефективнішими за них. Доведено Ізраїлем», — Геннадій Друзенко
- 12:48 З липня в Україні зміниться стандарт напруги в електромережі: чи зміняться суми у платіжках за світло
Російські актори й циркачі на фронті: британська розвідка розповіла, чому це не допоможе підняти бойовий дух армії рф

Новостворені «творчі бригади» в російських збройних силах, роль яких має полягати в підвищенні бойового духу солдатів, які воюють в Україні, навряд чи зроблять це, оскільки вони не будуть займатися причинами низького морального духу. Про це повідомило Міністерство оборони Великобританії.
У щоденному зведенні розвідки повідомляється, що 14 грудня міністерство оборони рф оголосило про формування двох «фронтових творчих бригад» для підняття бойового духу військовослужбовців, які беруть участь у «спеціальній військовій операції». Російські ЗМІ повідомили, що до складу бригад увійдуть оперні співаки, актори та циркові артисти. Це стало продовженням нещодавньої кампанії міністерства оборони росії із заохочення громадськості до пожертвування музичних інструментів солдатам.
«Військова музика та організовані розваги для військовослужбовців мають довгу історію в багатьох збройних силах, але в росії вони тісно переплітаються з концепцією ідеологічного політичного виховання радянських часів. Поганий моральний дух майже напевно залишається значною слабкістю більшої частини російських збройних сил. Однак занепокоєння солдатів зосереджені насамперед на дуже високому рівні втрат, поганому керівництві, проблемах з оплатою праці, нестачі обладнання та боєприпасів, а також на відсутності ясності щодо цілей війни. Зусиллями творчих бригад навряд чи вдасться суттєво зняти ці побоювання», — вважають у британській розвідці.
Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що два учасники «Дизель Студіо» з рф підтримали війну путіна в Україні.
1349Читайте нас у Facebook