- 20:33 Після поранення повернувся у стрій: ворожий дрон вбив батька двох дітей з Рівненщини
- 20:07 Картопляні пиріжки з білими грибами: приготуйте цю смакоту й порадуйте рідних
- 19:55 «Динамо» перед стартом у єврокубках програло клубу з Хорватії: відеоогляд матчу
- 19:54 Рибам — «Сонце», Козерогам — «Король Кубків», а Овнам — «Імператор»: Таро-прогноз та поради карт на 17 липня
- 19:42 Роблять 14 років: окупанти поспішають кинути проти України нову техніку, але поки що вона потрапляє лише в аварії та кримінальні справи
- 19:19 Знайшов родичів в Італії: популярний комік та військовий здивував мережу
- 18:59 Захистили адвокатів скандальних фігурантів: в Раді проголосували за покарання журналістів
- 18:57 Краще — пиляти дерева: Елізабет Херлі розкрила секрет бездоганних фото у бікіні (красуням на замітку)
- 18:49 «Я отруївся у власному ресторані»: скандал у Львові з Мішою Кацуріним
- 18:31 Європейські дипломати не змогли досягти згоди щодо санкцій проти росії: до чого тут Словаччина
- 18:09 Секс на 12 мільйонів доларів: жінка зняла десятки тисяч інтимних фото з буддистськими монахами, щоб шантажувати їх
- 17:53 Виграш в лотерею, несподіваний прибуток або спадщина: кому дуже скоро посміхнеться фінансова удача
Чоловік Бейонсе Джей-Зі став найбагатшим музикантом у світі

Американський журнал Forbes вкотре оновив свій рейтинг мільярдерів. Після цього з'ясувалося, що відомий репер та продюсер Джей-Зі став найбагатшим музикантом у світі. Статки чоловіка співачки Бейонсе оцінюються тепер у 2,5 млрд доларів.
Щоправда, у загальному рейтингу він посідає скромне 1203 місце. Натомість у списку музикантів Джей-Зі впевнено випередив сера Пола Маккартні. Досі жоден із музикантів в історії не володів таким солідним капіталом.
Важливо зазначити, що встановити такий рекорд Джей-Зі допомогла не його успішна кар'єра в шоубізнесі, а… алкоголь. Річ у тім, що репер володів 50% акцій торгової марки D'USSÉ. Це елітний коньяк. У лютому цього року музикант продав свою частку компанії Bacardi. Це принесло Джей-Зі 750 мільйонів доларів. Його капітал значно збільшився.
Повертаючись до артистичної кар'єри чоловіка Бейонсе, зазначимо, що і тут він також є рекордсменом. Джей-Зі — лауреат 24 премій «Ґреммі»! Це найкращий показник серед усіх реперів та виконавців хіп-хопу.
Раніше повідомлялося, що Селена Гомес встановила рекорд за кількістю передплатників у Instagram, а Шакіра завдяки зраді чоловіка потрапила до Книги рекордів Гіннесса.
868Читайте нас у Facebook