- 17:46 «В історії з Іраном мене радує китайська беззубість»: Віктор Таран — про «вісь зла» і карму
- 17:24 Вони досі користуються титулами: королівські експерти роздратовані Меган та Гаррі
- 16:57 Як позбутися павуків у будинку: прості лайфхаки для домогосподарок
- 16:33 «Нема в путіна жодних аргументів»: польський чиновник про бойові дії рф влітку
- 16:11 «Шахтар» дізнався першого суперника в Лізі Європи: результати жеребкування 1-го відбірного раунду
- 16:07 Молоко допоможе огіркам швидше дозріти, але тільки не магазинне: три рецепти підживлення
- 15:41 В Україні збираються змінити систему пільгового проїзду ветеранів у громадському транспорті: що пропонують
- 15:32 Протидіють зниженню цін на ліки в інтересах великих виробників: Кушнірук про дії МОЗ на фармринку
- 15:22 «Словаччина не має причин страждати через Україну»: Фіцо знову зробив скандальну заяву
- 15:05 Зростання мит на сою і ріпак підірве довіру до українського експорту в світі, — експерти
- 14:52 Багет із фаршем для перекусу на природі: готується за 10 хвилин на сковорідці або мангалі
- 14:43 Допоможіть збивати «шахеди»: небесні янголи вогневої групи ДФТГ «Мрія» звернулися до українців
Любов зла: ревнивий мешканець Київщини живцем спалив 66-річну дружину

Ревнощі часто-густо доводять до біди. Так, цього року на Одещині чоловік задушив та спалив тіло своєї цивільної дружини — зловмиснику загрожує до 15 років тюрми. А ось мешканець Київщини за подібний злочин може відправитися за грати до кінця свого життя.
Як повідомляє ГУНП в Киїській області, до суду скеровано обвинувальний акт за фактом вбивства 66-річної жительки Ірпеня її співмешканцем.
«22 січня до поліції надійшло повідомлення про те, що чоловік облив бензином та підпалив жінку. У стані тяжкого шоку з опіками голови, шиї, тулуба, рук, ніг та дихальних шляхів потерпілу госпіталізували до опікового центру столиці. Згодом, 4 лютого, жінка померла у лікарні», — повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.
Поліцейські затримали чоловіка, який пояснив, що між ним та цивільною дружиною виникла сварка на ґрунті ревнощів. Під час конфлікту він пішов до гаража, узяв пластикову пляшку з бензином, облив жінку та підпалив. Йому інкримінували умисне вбивство з особливою жорстокістю (п. 4 ч. 2 ст. 115 ККУ].
Нагадаємо, що нещодавно на Миколаївщині до 14 років ув’язнення засудили чоловіка, який жорстоко вбив 84-річну жінку. Мешканець Снігурівки, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, у ході сварки облив бензином свою 84-річну тещу та підпалив.
Фото поліції Київщини
1260Читайте нас у Facebook