«Дніпро-1» у нервовому матчі вирвав перемогу у «Руха» на 90+3-й хвилині: відеоогляд матчу УПЛ

17:57 24 квітня 2023
Дніпро-1 — Рух

У понеділок, 24 квітня, матчами в Ужгороді та Олександрії завершується ігрова програма 22-го туру чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 22-й тур

24 квітня (понеділок)

«Дніпро-1» — «Рух» (Львів) — 3:2 (Сарапій, 9, Довбик, 27, з пенальті, Когут, 90+3 — Таллес, 33, Климчук, 38). Юніорські склади — 1:3.

«Дніпро-1» у матчі з аутсайдером, який не перемагав в останніх семи іграх, не мав випробувати особливих проблем. Коли Сарапій відкрив рахунок у дебюті, а Довбик із пенальті подвоїв перевагу (19-й м'яч форварда у сезоні!), здавалося, що так і буде. Але дві помилки підопічних Олександра Кучера (особливо «дикими» були дії бразильського воротаря Валефа) призвела до того, що на перерву команди пішли за рівного рахунку після точних ударів Таллеса та Климчука.

У другому таймі дніпряни делегували великі сили вперед, але забити змогли лише в компенсований час, коли Когут, який вийшов на заміну, зачепився за м'яч у штрафному майданчику та пробив повз воротаря, повернувши свою команду на друге місце в турнірній таблиці.

«Олександрія» — «Інгулець» (Петрове) — 0:0. Матч юніорських складів відбудеться 25 квітня.

У дербі Кіровоградської області, яке пройшло в Олександрії, переможця визначити не вдалося. Завдяки цьому результату олександрійці продовжили свою безпрограшну серію до восьми матчів, щоправда, при цьому було здобуто лише одну перемогу та сім (!) разів фіксувалася нічия.

23 квітня (неділя)

«Львів» — «Металіст 1925» (Харків) — 0:2 (Бичек, 26, Капінус, 84). Юніорські склади — 0:1.

«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Чорноморець» (Одеса) — 2:3 (Задерака, 58, Луньов, 63 — Алефіренко, 41, 77, Кузик, 64). Юніорські склади — 0:2.

22 квітня (субота)

«Динамо» (Київ) — «Шахтар» (Донецьк) — 1:1 (Андрієвський, 82 — Степаненко, 12). Юніорські склади — 3:2.

«Ворскла» (Полтава) — «Металіст» (Харків) — 3:2 (Сефері, 26, з пенальті, 45+1, з пенальті, Феліпе Родрігес, 45+3 — Бойчук, 9, з пенальті, Романюк, 82). На 30-й хвилині Сефері (Ворскла) не реалізував пенальті. Юніорські склади — 3:3.

«Верес» (Рівне) — «Минай» — 1:1 (Блізніченко, 55 — Твердохліб, 60). Юніорські склади — 3:2.

21 квітня (п'ятниця)

«Колос» (Ковалівка) — «Зоря» (Луганськ) — 0:1 (Бражко, 31). На 55-й хвилині вилучений Снурніцин («Зоря»).