«Шахтар» зі скандалом насилу обіграв «Минай»: відеоогляди матчів чемпіонату України

18:56 3 травня 2023
Шахтар — Минай

У середу, 3 травня, стартував 24-й тур української прем'єр-ліги.

«Шахтар» (Донецьк) — «Минай» — 1:0 (Траоре, 12). Юніорські склади — 5:1.

«Шахтар»: Трубін, Матвієнко, Ракицький (Михайличенко, 70), Бондар, Конопля, Степаненко, Судаков (Назарина, 90+1), Бондаренко, Зубков (Тотовицький, 62), Швед (Гочолейшвілі, 70), Траоре (Келсі, 70).

Ювілейна, 50-та, перемога Ігора Йовічевіча в українській прем'єр-лізі вийшла скандальною. Уже на 12-й хвилині «гірники» відкрили рахунок після точного удару Траоре, і надалі номінальні господарі мали безліч моментів, щоб розвинути свій успіх. Не вдалося… А от «Минай» цілком міг розраховувати на те, щоб відігратися, коли перед самою перервою після удару Нємчанінова м'яч відскочив від поперечини за лінію воріт, ось тільки бригада арбітрів не помітили чи не захотіли помітити цього. У підсумку «Шахтар» так і виграв із мінімальним рахунком, продовжуючи тримати «Дніпро-1» на комфортній дистанції.

«Дніпро-1» — «Металіст» (Харків) — 5:0 (Пеглоу, 33, 40, 90+4, Гуцуляк, 43, Підлепенець, 76). Юніорські склади — 2:2.

Підопічні Олександра Кучера здобули легку перемогу. Дивно, що з п'яти м'ячів у ворота «Металіста» жодного не вдалося забити найкращому бомбардиру УПЛ Довбику. Водночас, хет-трик оформив бразилець Пеглоу, для якого ці голи стали першими в українській прем'єр-лізі.

«Львів» — «Олександрія» — 0:1 (Сігєєв, 12). На 47-й хвилині вилучений Мишенко («Львів»). Юніорські склади — 0:0.

Олександрійці в ювілейному, десятому, матчі Руслана Ротаня в якості головного тренера мінімально перемогли головного аутсайдера чемпіонату. «Львів», у свою чергу, програв сьомий поєдинок поспіль в УПЛ та продовжує ув'язати на дні турнірної таблиці.

«Зоря» (Луганськ) — «Верес» (Рівне) — 1:0 (Імереков, 54). На 19-й хвилині вилучений Ющишин («Верес»). Юніорські склади — 0:3.

«Верес», який у минулому турі здобув довгоочікувану перемогу на рідному «Авангарді» в Рівному, у матчі проти «Зорі» також розраховував розжитися очками. Ось тільки завдання команди Юрія Вірта ускладнилося після того, як на 19-й хвилині за фол останньої надії було вилучено воротаря Ющишина. Залишившись у меншості, гості практично не думали про атаку, а ось свої ворота не вберегли в одному моменті, коли Імереков з близької відстані заштовхав м'яча у сітку після розіграшу кутового.

«Чорноморець» (Одеса) — «Колос» (Ковалівка) — 3:0 (Бадібанга, 7, Алефіренко, 58, Демченко, 71). На 78-й хвилині вилучений Ісаєнко («Колос»). Юніорські склади — 1:3.

Поєдинок сусідів по турнірній таблиці завершився впевненою перемогою «моряків». Таким чином, підопічні Романа Григорчука перервали свою безвиграшну серію, що тривала п'ять матчів, а також уперше залишили свої ворота «сухими» за останні десять поєдинків в УПЛ.

16. «Львів» — 13 (24).

Бомбардири: 20 м'ячів — Артем Довбик («Дніпро-1»); 11 — Віталій Буяльський («Динамо»), Таулян Сефері («Ворскла»); 9 — Владислав Ванат («Динамо»); 8 — Данило Сікан («Шахтар»), Максим Прядун («Металіст»), Назарій Русин («Зоря»), Павло Оріховський («Колос»), Данило Алефіренко («Чорноморець»); 7 — Михайло Мудрик («Шахтар»), Олексій Гуцуляк («Дніпро-1»), Максим Третьяков («Олександрія»); 6 — Віктор Циганков («Динамо»), Олександр Піхальонок («Дніпро-1»), Сергій Булеца («Зоря»), Де Паула Таллес («Рух»), Артем Бондаренко («Шахтар»).

Додамо, що в рамках 24-го туру української прем'єр-ліги в четвер, 4 травня, відбудуться наступні матчі: «Інгулець» — «Кривбас», «Металіст 1925» — «Рух», «Ворскла» — «Динамо».

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що воротар юніорської команди «Шахтаря» Володимир Сегеда вступив до лав ЗСУ та хоче йти воювати.