«Металіст 1925» уперше обіграв «Зорю» та наблизився до зони єврокубків: відеоогляд матчу УПЛ

20:29 15 вересня 2023
Металіст 1925 — Зоря

У п'ятницю, 15 вересня, після паузи на матчі збірних поновився чемпіонат України з футболу.

Чемпіонат України. 7-й тур

«Металіст 1925» (Харків) — «Зоря» (Луганськ) — 2:1 (Дмитренко, 6, Зубков, 28, з пенальті — Герреро, 17). Юніорські склади — 0:2.

Попередні три очні зустрічі команд завершилися перемогами «Зорі» з катастрофічною для харків'ян різницею м'ячів 1:12. Цього разу номінальним господарям удалося перервати неприємну для себе серію. Швидко відкривши рахунок, харків'яни незабаром пропустили у відповідь після дитячої помилки на своїй половині поля. Щоправда, ще в першому таймі підопічні Едмара знову вийшли вперед після того, як Антюх зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, арбітр призначив пенальті після перегляду відеоповтору, і Зубков упевнено реалізував 11-метровий.

Після перерви луганчани володіли перевагою, але м'яч влетів у ворота їхньої команди — щоправда, гол не було зараховано через офсайд. У підсумку рахунок більше не змінювався, і «Металіст 1925» здобув перемогу, впритул наблизившись до зони єврокубків.

16. «Минай» — 2 (6).

Бомбардири: 3 м'ячі — Владислав Ванат, Андрій Ярмоленко (обидва — «Динамо»), Юрій Климчук («Рух»), Микола Матвієнко, Олексій Кащук (обидва — «Шахтар»), Максим Задерака, Данило Безкоровайний (обидва — «Кривбас»).

У рамках 7-го туру чемпіонату України будуть зіграні наступні матчі: «Чорноморець» — «Полісся», «Шахтар» — «Оболонь», «Олександрія» — «Минай» (16 вересня); ЛНЗ — «Рух», «Дніпро-1» — «Колос», «Кривбас» — «Верес» (17 вересня); «Динамо» — «Ворскла» (18 вересня).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що знаменитий ексфутболіст «Динамо» та збірної України Юрій Максимов очолив «Дніпро-1».