«Динамо» з «дублем» Волошина здолало «Металіст 1925»: відеоогляд перенесеного матчу УПЛ

17:12 7 грудня 2023
Динамо — Металіст 1925

У четвер, 7 грудня, на столичній динамівській арені імені Валерія Лобановського команда Олександра Шовковського, яка не дограла матч з «Минаєм», провела перенесений поєдинок 3-го туру української прем'єр-ліги.

Чемпіонат України. Матч 3-го туру

«Динамо» (Київ) — «Металіст 1925» (Харків) — 4:2 (Волошин, 11, 22, Ванат, 34, Дячук, 90 — Дмитренко, 30, Ременюк, 72). На 40-й хвилині вилучено Бичека («Металіст 1925»). Юніорські склади — 7:0.

«Динамо»: Нещерет, Тимчик, Дячук, Сирота, Дубінчак, Бражко, Шапаренко (Андрієвський, 59), Буяльський (Царенко, 60), Волошин (Беніто, 90+1), Кабаєв (Караваєв, 59), Ванат (Супряга, 82).

За короткий термін виступів в елітному дивізіоні харків'яни вже встигли зарекомендувати себе незручним суперником для «Динамо», зумівши відібрати очки у гранда у двох із трьох зіграних раніше поєдинків. Але оскільки команда Олександра Шовковського, зрозуміло, має намір піти на зимову паузу хоча б «тіньовим» лідером УПЛ (поки кияни та «Шахтар» за втраченими очками випереджають усіх конкурентів), довелося хлопцям Олега Голодюка у столиці нелегко.

Здавалося, що долю зустрічі, яка почалася з 15-хвилинною затримкою через повітряну тривогу, було вирішено вже першій половині стартової 45-хвилинки, коли Волошин оформив «дубль». Спочатку півзахисник молодіжної збірної України впевнено використав вихід віч-на-віч з голкіпером, а невдовзі вдало зіграв на добиванні. Але на 30-й хвилині класний гол Дмитренка подарував підопічним Голодюка надію.

Але гості втратили її ще до перерви, коли спочатку Ванат забив свій 6-й гол у сезоні, а потім Бичек, який отримав другу в поєдинку жовту картку, залишив «Металіст 1925» у меншості.

Проте після перерви кияни замість того, щоб збільшити свою перевагу, примудрилися у більшості пропустити, коли грубі помилки оборони господарів та голкіпера Нещерета дозволили Ременюку вразити порожні ворота. Тільки точний удар захисника Дячука (дебютний за «Динамо») на 90-й хвилині дозволив уболівальникам столичного клубу видихнути — 4:2. «Динамо» не без складнощів, але все ж таки довело справу до перемоги, третьої поспіль під керівництвом Шовковського, і продовжило переслідування лідерів.

16. «Минай» — 6 (15).

Бомбардири: 6 м'ячів — Віталій Буяльський, Владислав Ванат (обидва — «Динамо»), Максим Задерака, Олег Кожушко (обидва — «Кривбас»), Андрій Штогрін («Чорноморець»); 5 — Олексій Гуцуляк, Олександр Філіппов (обидва — «Дніпро-1»), Юрій Климчук, Ілля Квасниця (обидва — «Рух»); 4 — Андрій Ярмоленко, Назар Волошин (обидва — «Динамо»), Едуардо Герреро («Зоря»), Бені Макуана («Полісся»), Руслан Степанюк («Ворскла»).

В останньому у році, що минає, 17-му, турі чемпіонату України зіграють: «Шахтар» — «Верес», «Полісся» — «Дніпро-1» (8 грудня); «Кривбас» — «Зоря» (9 грудня); «Ворскла» — «Рух», «Чорноморець» — «Колос» (10 грудня); «Динамо» — «Оболонь», «Металіст 1925» — «Олександрія» (11 грудня). Матч ЛНЗ — «Минай» перенесений.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що збірна України дізналася можливих суперників у групі чемпіонату Європи.