«Дубль» нестримного Довбика допоміг «Жироні» розгромити суперника і повернути лідерство: відеоогляд матчу чемпіонату Іспанії

7:31 19 грудня 2023
Артем Довбик

Клуб українців Віктора Циганкова та Артема Довбика «Жирона», яка сенсаційно обіграла «Барселону», продовжує творити дива у чемпіонаті Іспанії. У домашньому поєдинку 17-го туру Ла Ліги каталонці розгромили «Алавес» (3:0) і знову захопили лідерство у турнірній таблиці.

Початок успіху команди Мічела на 23-й хвилині влучним ударом головою поклав улюбленець місцевої публіки форвард збірної України Довбик. Почин українця ще до перерви (на 42-й хвилині) підтримав точним ударом Порту. А у другому таймі (на 59-й) Довбик оформив «дубль», впевнено реалізувавши пенальті. 10 голів та 4 результативні передачі українця у 16 матчах за «Жирону»! І це ще далеко не фініш дебютного сезону форварда в іспанській лізі.

До речі, в списку топ-бомбардирів чемпіонату Іспанії українця, котрого визнали найкращим гравцем матчу з «Алавесом», випереджає лише англійський півзахисник «Реал» Джудд Беллінгем, котрий 13 разів вразив ворота суперників.

Додамо, що Циганков цього разу не потрапив навіть до заявки «Жирони» на поєдинок через м'язовий дискомфорт.

Становище лідерів: 1. «Жирона» — 44 очки (17 матчів); 2. «Реал» — 42 (17); 3. «Барселона» — 35 (17); 4. «Атлетико» — 34 (16); 5. «Атлетик» — 32 (17).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Артем Довбик показав доньку, котра підросла.