Команда Кріштіану Роналду з диким автоголом суперника нокаутувала Туреччину: відеоогляд матчу Євро-2024

20:52 22 червня 2024
Туреччина — Португалія

У суботу, 22 червня, після поєдинку Грузія — Чехія (1:1) у групі F чемпіонату Європи з футболу відбувся ще один поєдинок 2-го туру. У Дортмунді зійшлися лідери квартету.

Євро-2024. Група F. 2-й тур

Туреччина — Португалія — 0:3

Голи: Бернарду Сілва (21), Акайдин (28, у свої ворота), Бруну Фернандеш (56).

Обидві збірні чудово стартували на європейській першості в Німеччині, здобувши по три залікові бали (турки зламали опір дебютанта турніру Грузії — 3:1, а Кріштіану Роналду та компанія дотиснули чехів — 2:1).

Вже в першому таймі очної дуелі суперників чемпіони Євро-2016 португальці нокаутували підопічних італійця Вінченцо Монтелли. І якщо перший м'яч зусиллями Бернарду Сілви піренейці забили самі, то друге взяття воріт турків організував власний захисник Акайдин, який оформив дикий автогол.

Після перерви команда Роберто Мартінеса довела рахунок до непристойного. Кріштіану Роналду та Бруну Фернандеш вибігли удвох на турецького голкіпера, і найкращий бомбардир в історії чемпіонатів Європи не став бити, а з панського плеча відкотив м'яч під удар партнерові — 0:3.

Двох перемог Кріштіану Роналду та компанії вистачило, щоб достроково вийти до 1/8 фіналу з першого місця. Путівку до чвертьфіналу Євро-2024 португальці оскаржать з однією з команд, що вийдуть до плей-оф з третього місця (1 липня у Франкфурті).

Становище команд: 1. Португалія — 6 очок; 2. Туреччина — 3; 3. Чехія — 1; 4. Грузія — 1.

В останньому, 3-му, турі в групі в середу, 26 червня, одночасно (о 22:00) відбудуться матчі Грузія — Португалія та Чехія — Туреччина.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що збірна України на Євро-2024 здобула вольову перемогу над словаками.