«Полісся» зіпсувало собі єврокубковий дебют у Словенії: відеоогляд матчу відбору Ліги конференцій

22:00 25 липня 2024
Олімпія — Полісся

У четвер, 25 липня, житомирське «Полісся», яке призначило у міжсезоння нового головного тренера, в рамках 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій провело на стадіоні «Стожице» у Любляні свій дебютний матч у єврокубках проти бронзового призера чемпіонату Словенії «Олімпії».

Ліга конференцій. 2-й раунд кваліфікації. Перший матч

«Олімпія» (Любляна, Словенія) — «Полісся» (Житомир, Україна) — 2:0

«Полісся»: Волинець, Михайличенко, Сарапій, Майсурадзе (Тейлор, 58), Крушинський, Коста, Назаренко, Мустафаєв (Козак, 58), Гуцуляк (Пайхао, 68), Будківський (Бристрич, 61).

Голи: Флоруц (56), Пінто (90+2).

Зустріч на стадіоні, де своїх суперників приймає національна збірна Словенії, стала дебютною у єврокубках не лише для наставника житомирян 36-річного Імада Ашура, а й для його іменитого візаві — чемпіона Іспанії у складі «Реала» та «Депортиво», а також переможця чемпіонів у футболці Королівського клубу 48-річного іспанця Віктора Санчеса на чолі «Олімпії».

Попри те, що букмекери вважали явним фаворитом поєдинку господарів поля, житомиряни, гідно відреагувавши на спробу стартового тиску словенців, виглядали на «Стожице» цілком впевнено.

Але все ж таки після перерви оборона «Полісся» проґавила дві атаки господарів поля. Найприкріше, що другий м'яч «Олімпія» забила на 90+2-й хвилині…

Зустріч у відповідь суперників відбудеться у четвер, 1 серпня, на Міському стадіоні імені Петра Вечорека у польському Глівице.

Якщо команда Імада Ашура пройде словенський бар'єр, то за підсумками жеребкування зіграє у 3-му відбірному раунді Ліги конференцій (8 та 15 серпня) з невдахою пари Ліги Європи «Шериф» (Молдова) — «Ельфсборг» (Швеція). У першому поєдинку команда українського фахівця Юрія Гури поступилася вдома скандинавам — 0:1 (Хедлунд, 86).

Нагадаємо, що «Дніпро-1» знявся з УПЛ і не стартував у єврокубках. В обох зустрічах Ліги конференцій з угорською «Академією Пушкаша» українському клубу зараховано технічні поразки.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, де і коли дивитися пряму трансляцію матчу футбольного турніру Олімпійських ігор Україна — Марокко.