- 13.05 22:27 Етикет шведського столу: деякі правила вас здивують
- 13.05 22:01 Фантастично смачний травневий салат: готується дуже швидко
- 13.05 21:31 Хто б міг уявити: таємницю Вікторії Бекхем випадково розкрив Девід
- 13.05 21:02 Догляд за півоніями у травні: ця обробка покращує цвітіння та захищає від хвороб
- 13.05 20:35 Нещодавно отримав нагороду «Лицарський хрест»: на Донеччині загинув воїн з Житомирщини
- 13.05 20:07 Духмяний кекс з кисломолочним сиром: порадуйте себе цією корисною випічкою
- 13.05 19:54 Левам — «Король Пентаклів», Тельцям — «Ієрофант», а Овнам — «Туз Жезлів»: Таро-прогноз та поради карт на 14 травня
- 13.05 19:44 Базова соціальна допомога: Сергій Коробкін пояснив, хто зможе з липня отримувати 4500 грн щомісяця
- 13.05 19:44 Китай, Австралія, Японія, Південна Корея і Швейцарія: ГУР назвало тих, хто допомагає рф робити нову ракету «Бандероль»
- 13.05 19:33 Кріштіану Роналду відреагував на дебют сина у збірній Португалії U15
- 13.05 19:22 Це буде розрив: мережа відреагувала на новину про Холостяка
- 13.05 19:03 Ворог вдарив КАБами по Харківщині та бив FPV-дронами по Нікопольщині
Окупанти вдарили по Донецькій області: загинула людина, серед поранених — діти

Сьогодні, 5 травня, російські окупанти обстріляли кілька населених пунктів Донецької області. Одна людина загинула, ще шестеро отримали поранення.
Про це повідомив керівник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
За його словами, під російськими обстрілами сьогодні опинилися село Новоекономічне та міста Мирноград і Новодонецьк.
«Росіяни вбили одну людину у Новоекономічному Гродівської громади, поранили трьох людей у Мирнограді і ще трьох у Новодонецькому», — розповів він.
Серед поранених у Новодонецькому — 2-річна дівчинка та 10-річний хлопчик.
Крім того, сьогодні обласна влада встановила інформацію щодо 5 людей, яких росіяни вбили вчора під час своїх атак.
Зазначається, що у Розі Покровської громади загинули 4 людини від 47 до 68 років. Ще один загиблий вчора — 40-річний житель Мирнограда.
«Вкотре закликаю всіх цивільних, а особливо батьків із дітьми: бережіть себе та своїх близьких! Евакуюйтесь до більш безпечних регіонів України!» — закликав Філашкін.
Російські загарбники щодня продовжують активно обстрілювати населені пункти Донецької області з різного виду озброєння.
Так, в ніч на 4 травня окупанти масовано вдарили дронами по Слов'янську Донецької області. Влучання були на територію будівельної бази. Росіяни випустили по місту шість безпілотників типу «Герань-2». Всі влучання були на територію будівельної бази у мікрорайоні Залізничний.
А 26 квітня окупаційна армія завдала дев'ять ударів — авіабомбами КАБ-250 та дронами — по Костянтинівці. Внаслідок атаки, за даними поліції, загинули двоє чоловіків віком 41 та 45 років, семеро людей отримали поранення.
Також рф атакувала колону автівок з людьми, які евакуювалися з одного з сіл під Костянтинівкою. Окупанти прицільно били саме по людях, були постраждалі.
Сьогодні вночі ворог атакував Україну балістикою. Швидкісні цілі рухалися в бік Сумщини та Чернігівщини. По Конотопу Сумської області росіяни били дронами-камікадзе та балістикою, причому з певними інтервалами з метою завдати більше шкоди в результаті комбінованого обстрілу.
108Читайте нас у Facebook