- 10:22 Переговори в Туреччині: чи долучиться Трамп до зустрічі між представниками України та росії?
- 10:02 Концесія порту Чорноморська: яке майбутнє чекає на його працівників?
- 09:53 Прикидалася слабозорою: чемпіонка Паралімпійських ігор нарвалася на довічну дискваліфікацію
- 09:42 «Вторгнення у Закарпаття»: в міноборони Угорщини зробили заяву
- 09:10 Незважаючи на величезні втрати у «м'ясних штурмах», росіяни нарощують чисельність військ в Україні, — ISW
- 08:41 Дрони ворога масовано атакували Україну: на Рівненщині є руйнування та постраждалі
- 08:16 Терезам потрібно знайти баланс між особистим та робочим, а Рибам не варто забувати про реальність: гороскоп на середу, 14 травня
- 13.05 22:27 Етикет шведського столу: деякі правила вас здивують
- 13.05 22:01 Фантастично смачний травневий салат: готується дуже швидко
- 13.05 21:31 Хто б міг уявити: таємницю Вікторії Бекхем випадково розкрив Девід
- 13.05 21:02 Догляд за півоніями у травні: ця обробка покращує цвітіння та захищає від хвороб
- 13.05 20:35 Нещодавно отримав нагороду «Лицарський хрест»: на Донеччині загинув воїн з Житомирщини
«А ну, тихо мне…» Актер Паперный ввел в ступор зрителей «непечатным словом»

Народный артист Украины Евгений Паперный крепким словом приструнил публику на корпоративе, которая мало обращала внимание на стихи Бодлера, больше увлекаясь напитками и закусками.
«Это было в ночном клубе. Мероприятие для „крутелыков“. За столом звон бокалов и вилок, шум-гам, а я выхожу перед всей этой публикой с Бодлером на французском языке», — вспоминает в эксклюзивном интервью «ФАКТАМ» артист.
После того, как он прочитал «корпоративщикам» четверостишие, на которое они, естественно, не обратили внимание, он решил привести их в чувство, сказав: «А ну, тихо мне…». И добавил непечатное слово.
«От неожиданности все потеряли дар речи. В зале наступила гробовая тишина. У кого-то на вилке так и застыл надкушенный огурчик, у кого-то рюмка осталась недопитой… Я продолжил читать поэзию. А когда закончил, в зале вдруг раздался несмелый женский голос: «Скажите, а аплодировать можно?» — вспоминает Евгений Паперный.
Полный текст интервью народного артиста Евгения Паперного в рамках проекта «Мир после пандемии» читайте на сайте «ФАКТОВ».
Фото Сергея ТУШИНСКОГО, «ФАКТЫ».
1271Читайте нас у Facebook