«Металіст 1925» у меншості обіграв лідера чемпіонату України: відеоогляди матчів

18:56 30 вересня 2022
Металіст 1925 — Колос

У п'ятницю, 30 вересня, матчами в Рівному та Києві стартував 5-й тур чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 5-й тур

«Верес» (Рівне) — «Рух» (Львів) — 2:2 (Дахновський, 9, Кльоц, 31 — Таллес, 26, Дідик, 53). Юніорські склади — 0:1.

Рівненський «Верес» проводив на домашньому стадіоні «Авангард», який зазнав серйозної реконструкції (щоправда, все ще є багато недоробок, які спробували приховати за величезними банерами), перший матч за останні п'ять років. Звісно, підопічні Юрія Вірта виходили на поле з подвійною мотивацією, але двічі ведучи по ходу матчу в рахунку, все ж таки не змогли обіграти львівський «Рух». На особливу увагу заслуговує гол Дмитра Кльоца, який зі штрафного від лівої бровки закинув м'яча за комір голкіперу а-ля Шевченко у знаменитому поєдинку проти збірної росії у відборі на Євро-2000.

«Металіст 1925» (Харків) — «Колос» (Ковалівка) — 2:0 (Мартинюк, 9, з пенальті, Р. Русин, 30). На 23-й хвилині вилучено Капінуса («Металіст 1925»). Юніорські склади — 0:2.

«Колос» вийшов на поле НСК «Олімпійський» у статусі поточного лідера турнірної таблиці, ось тільки підтвердити його не зміг. Пропустивши з пенальті вже в дебюті зустрічі, ковалівці не змогли відігратися, навіть опинившись у більшості в середині першого тайму після вилучення харків'янина Капінуса. Більше того, підопічним Валерія Кривенцова вдалося подвоїти свою перевагу до перерви, а потім утримати переможний рахунок, незважаючи на шалений тиск з боку суперника.

16. «Ворскла» — 1 (4).

Бомбардири: 4 голи — Де Паула Таллес («Рух»); 3 — Денис Безбородько («Зоря» / «Колос»), 2 — Андрій Цуріков («Олександрія»), Дмитро Мишньов, Назарій Русин (обидва — «Зоря»), Андрій Борячук («Металіст 1925»), Максим Прядун («Металіст»), Володимир Адамюк («Дніпро-1»), Віталій Буяльський («Динамо»), Дмитро Кльоц, Віталій Дахновський (обидва — «Верес»).

Зазначимо, що в рамках 5-го туру відбудуться такі матчі: 1 жовтня — «Інгулець» — «Ворскла», «Львів» — «Дніпро-1», «Металіст» — «Шахтар»; 2 жовтня — «Минай» — «Динамо», «Чорноморець» — «Олександрія», «Зоря» — «Кривбас».

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Динамо» підписало контракт із футболістом із Нідерландів Джастіном Лонвейком.