Сенсаційна поразка «Зорі» та осічка «Металіста» у харківському дербі: відеоогляди матчів УПЛ

15:04 8 листопада 2022
Металіст — Металіст 1925

У вівторок, 8 листопада, зустрічами у Києві та Ужгороді стартував 12-й тур української прем'єр-ліги.

Чемпіонат України. 12-й тур

«Інгулець» (Петрове) — «Зоря» (Луганськ) — 1:0 (Марусич, 44). На 52-й хвилині Русин («Зоря») не реалізував пенальті. Юніорські склади — 1:5.

На поєдинок проти «Інгульця», який після розгромної поразки від «Шахтаря» (0:3) продовжив свою безвиграшну серію в УПЛ до дев'яти ігор (чотири нічиї та п'ять поразок), «Зоря» прибула на столичний стадіон імені Віктора Баннікова з чотирма поспіль перемогами в активі

Але аутсайдер зумів влучити у ворота команди ван Леувена після першого ж свого удару в площину, коли на 44-й хвилині Марусич змусив капітулювати Мацигуру. Біди «Зорі» продовжилися на початку другого тайму: форвард Русин не реалізував пенальті, пробивши вище воріт.

У підсумку команда Лавриненка сенсаційно перервала свою безвиграшну серію (перша перемога у сезоні!), завдавши луганчанам третьої поразки в чемпіонаті.

«Металіст» (Харків) — «Металіст 1925» (Харків) — 0:0. На 52-й хвилині вилучений Шершень («Металіст 1925»), а на 90+4-й — Ралюченко («Металіст»). Юніорські склади — 0:4.

Перше в історії харківське дербі між «Металістом» та «Металістом 1925» прийняв стадіон «Авангард» в Ужгороді. У стартовій 45-хвилинці суперники не часто турбували один одного небезпечними ударами (лише один «постріл» у площину на дві команди). Пристрасті на полі закипіли після 52-ї хвилини, коли Шершень отримав від рефері Монзуль пряму червону картку та залишив «Металіст 1925» у меншості.

Але «Металіст», незважаючи на всі намагання, навіть у більшості не зміг вразити ворота команди Едмара та Голодюка та ще на останніх секундах сам залишився вдесятьох.