- 20:32 Все життя присвятив армії: на війні поліг захисник із Хмельниччини
- 20:24 «Фарфорова сюїта „Наталка Полтавка“ йшла на експорт», — колекціонерка Людмила Карпінська-Романюк
- 20:06 Фокача з сардинами: порадуйте рідних смакотою
- 19:58 Чемпіонат України з футболу, 30-й тур, 23 — 25 травня: результати та відеоогляди матчів, становище команд
- 19:46 В Ужгороді студент наклав на себе руки через не складене НМТ
- 19:44 Все у наших руках: Україна може знищити найближчим часом три російських Ту-95МС
- 19:21 Окупанти випробували свій новий дрон: полігоном стала Одеса
- 18:57 Ракам — «Утримання» та сюрприз, Козерогам — «Трійка Кубків» та прибуток: Таро-прогноз на 25 травня
- 18:24 Торгові війни: США та КНР наближуються до компромісу
- 18:11 У росіян є чотири місяці: що кажуть аналітики про літній наступ окупантів
- 18:07 У футболіста збірної України народився син
- 17:39 Як переселенцям одержати «декретні», якщо роботодавець залишився на окупованій території: пояснюють юристи
«Реал» зганьбився в домашньому ель класіко з «Барселоною»: усе вирішив дурний гол у свої ворота (відео)

У четвер, 2 березня, в рамках першого матчу півфінальної стадії Кубка Іспанії пройшло чергове ель класіко — мадридський «Реал», який став клубним чемпіоном світу, приймав на «Сантьяго Бернабеу» каталонську «Барселону».
У чемпіонаті країни «вершкові» відстають від лідируючих каталонців на сім очок, у фіналі Суперкубка Іспанії підопічні Карло Анчелотті також не змогли нічого протиставити опоненту, тож кубковий турнір розглядався як хороша компенсація для мадридців. Але не склалося… Не завдавши жодного удару у площину воріт за матч, «Реал» пропустив єдиний м'яч після голу Мілітао у свої ворота на 26-й хвилині. Кессьє вийшов віч-на-віч із Куртуа (Лунін спостерігав за поєдинком із лави запасних), голкіпер парирував удар, але м'яч зрадницьки відскочив від ноги захисника «вершкових» та опинився в сітці — 0:1.
Примітно, що спочатку було зафіксовано офсайд, але після перегляду VAR гол був справедливо зарахований. Утім, напевно, цей матч стане ще одним приводом для вболівальників «Реала» звинуватити каталонців у нечесній грі. Зокрема, перед звітним поєдинком фанати «вершкових» влаштували акцію протесту, розкидавши перед «Сантьяго Бернабеу» банкноти із зображенням президента «Барселони» Жоана Лапорти та вигукуючи «Корупція у федерації» через так звану «справу Негрейри», згідно з якою «блау-гранас» звинувачуються в підкупі суддів.
- Guillermo Rai (@GuillerRai) March 2, 2023
Demonstration at Santiago Bernabéu до протесту Negreira case. Вони є розписування бюлетень з Joan Laporta's face on them, спрямовані «corruption in the federation». @TheAthleticFC pic.twitter.com/jBRKwL2lhH
Додамо, що матч-відповідь пройде 5 квітня в Барселоні. А в іншому першому півфінальному поєдинку Кубка Іспанії «Осасуна» на своєму полі мінімально обіграла «Атлетик» із Більбао — 1:0 (Ез Абде, 47).
Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Реал» пропустив два м'ячі, але розгромив «Ліверпуль» у Лізі чемпіонів.
Фото Twitter ФК «Реал»
463Читайте нас у Facebook