«Динамо» з голом чемпіона світу залишило Вернидуба без тренерського ювілею: відеоогляди матчів УПЛ

19:04 8 травня 2023
Кривбас — Динамо

У понеділок, 8 травня, продовжилася ігрова програма 25-го туру чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 26-й тур

8 травня (понеділок)

«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Динамо» (Київ) — 0:1 (Попов, 48). Юніорські склади — 0:1.

«Динамо»: Нещерет, Тимчик, Попов, Сирота, Дубінчак, Сидорчук, Андрієвський, Беніто (Перріс, 73), Кабаєв (Волошин, 46), Буяльський (Царенко, 82), Ванат (Рамірес, 72).

Якщо матч першого кола між командами завершився впевненою перемогою «Динамо», то цього разу все було не так просто для «біло-синіх». Більше того, в першому таймі господарі були неодноразово близькі до того, щоб відкрити рахунок у матчі, але надійні дії в рамці Нещерета не дозволили відзначитися Микитишину, Капічу та Задераці, а перед перервою після пострілу Хомченовського на допомогу голкіперу прийшла поперечина.

Парадокс, але тільки-но гру було поновлено, як підопічним Олександра Шовковського вдалося забити. Андрієвський чудово вирізав м'яча від правого кута штрафного майданчика, а чемпіон світу у складі збірної України U20 центральний захисник Попов головою відправив м'яча до сітки — 0:1.

Отримавши заряд упевненості, гості надалі доволі спокійно стримували всі потуги суперника відігратися, і мінімальний рахунок так і залишився без змін до фінального свистка. Тим самим «Динамо» відсвяткувало третій поспіль успіх під керівництвом Олександра Шовковського, а наставнику «Кривбаса» Юрію Вернидубу доведеться відкласти ювілейну, 100-ту, перемогу на чолі команд УПЛ як мінімум до наступного туру.

«Минай» — «Ворскла» (Полтава) — 2:0 (Петько, 45+1, Твердохліб, 90+4). Юніорські склади — 0:2.

Закарпатський клуб здобув надважливу перемогу в боротьбі за виживання. Підопічні Володимира Шарана відзначилися по разу в компенсований час кожного з таймів — примітно, що забити більше одного м'яча за гру минайцям вдалося вперше з 25 вересня минулого року.

«Рух» (Львів) — «Інгулець» (Петрове) — 3:0 (Соломон-Отабор, 14, Климчук, 47, 90+5, з пенальті). Юніорські склади — 6:1.

Львівський клуб перервав безвиграшну серію з дев'яти матчів та здобув першу перемогу під керівництвом Віталія Пономарьова.

«Верес» (Рівне) — «Колос» (Ковалівка) — 0:1 (Балан, 8, у свої ворота). Юніорські склади — 0:2.

Чергова поразка відкинула «Верес» у зону плей-оф за право залишитися у вищому дивізіоні наступного сезону. Вирішальним став гол захисника Балана у свої ворота вже в дебюті зустрічі, після чого підопічні Юрія Вірта так і не змогли підібрати ключі до воріт суперника.

«Зоря» (Луганськ) — «Металіст 1925» (Харків) — 3:0 (Шахов, 7, Русин, 48, Герреро, 52). Юніорські склади — 2:4.

Луганчани здобули п'яту поспіль перемогу в чемпіонаті, розгромивши харківський «Металіст 1925», та не відпускають далеко дует лідерів — «Шахтар» та «Дніпро-1».

7 травня (неділя)

«Олександрія» — «Шахтар» (Донецьк) — 1:1 (Михайленко, 9 — Келсі, 75). Юніорські склади — 0:1.

«Чорноморець» (Одеса) — «Дніпро-1» — 1:2 (Алефіренко, 53 — Назаренко, 57, Довбик, 82). На 63-й хвилині Довбик («Дніпро-1») не реалізував пенальті. Юніорські склади — 1:1.

«Металіст» (Харків) — «Львів» — 1:0 (Прядун, 79). Юніорські склади — 1:3.