«Зоря» забила чотири голи за півгодини та розгромила «Металіст»: відеоогляди матчів чемпіонату України

17:34 14 травня 2023
Металіст — Зоря

У неділю, 14 травня, продовжилася ігрова програма 26-го туру чемпіонату України з футболу, в рамках якого київське «Динамо» на 96-річчя від дня свого заснування програло вдома «Чорноморцю».

Чемпіонат України. 26-й тур

14 травня (неділя)

«Металіст» (Харків) — «Зоря» (Луганськ) — 0:5 (Мізюк, 1, у свої ворота, Герреро, 10, Шахов, 21, Імереков, 27, Бражко, 86, з пенальті). На 31-й хвилині вилучений Демченко («Металіст»), на 33-й хвилині Булеца («Зоря») не реалізував пенальті. Юніорські склади — 1:0.

Луганський клуб продовжив свою переможну серію в УПЛ до шести матчів. Долю поєдинку підопічним Патріка ван Леувена вдалося вирішити за перші півгодини, забивши чотири м'ячі у ворота харків'ян. Незабаром номінальні господарі залишилися в меншості після вилучення Демченка, і навіть найменша інтрига була вбита. Рахунок ще до перерви міг стати більшим, якби Булеца реалізував пенальті, але свій 11-метровий луганчани таки забили на останніх хвилинах зустрічі. Завдяки цій перемозі «Зоря» ще більше відірвалася від «Динамо», що йде четвертим, і зрівнялася за очками з «Дніпром-1» — щоправда, дніпрянам ще належить зіграти свій матч звітного туру.

«Львів» — «Ворскла» (Полтава) — 0:2 (Сефері, 56, з пенальті, Скляр, 90+1). Юніорські склади — 2:1.

Вісім поспіль поразок та 214 хвилин без забитих м'ячів на своєму полі — із такими невтішними серіями підходив до поєдинку «Львів». «Ворскла», яка має куди більші амбіції, також не могла похвалитися перемогами у трьох останніх поєдинках. У підсумку бажання перемогти більше виявилося у гостей — у середині другого тайму полтавці відкрили рахунок, коли найкращий бомбардир команди Сефері реалізував пенальті, а наприкінці зустрічі зміцнили свою перевагу.

«Верес» (Рівне) — «Металіст 1925» (Харків) — 1:0 (Пасич, 49). На 58-й хвилині вилучений Курило («Металіст 1925»). Юніорські склади — 3:2.

Команда Юрія Вірта здобула надважливу перемогу в боротьбі за виживання у вищому вітчизняному дивізіоні, мінімально обігравши одного зі своїх прямих конкурентів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Рух» (Львів) — 1:0 (Капіч, 90, з пенальті). Юніорські склади — 0:1.

Ювілейну, соту, перемогу Юрію Вернидубу на чолі різних команд в УПЛ приніс пенальті, реалізований боснійським легіонером Капічем на 90-й хвилині.

13 травня (субота)

«Інгулець» (Петрове) — «Шахтар» (Донецьк) — 0:2 (Конопля, 51, Павлов, 85, у свої ворота). На 79-й хвилині вилучений Паламарчук («Інгулець»). Юніорські склади — 0:3.

«Динамо» (Київ) — «Чорноморець» (Одеса) — 2:3 (Ванат, 53, Буяльський, 55 — Єрмаков, 4, Демченко, 11, 70). Юніорські склади — 1:0.