Світоліна розгромила росіянку та виграла 17-й титул WTA у кар'єрі: відеоогляд фіналу в Страсбурзі

17:41 27 травня 2023
Еліна Світоліна

Одна з найкращих тенісисток України Еліна Світоліна, яка займає 508-й рядок у світовому рейтингу WTA, виграла перший турнір після повернення в тур із декрету.

Наша співвітчизниця успішно виступила на змаганнях у Страсбурзі, які вже вигравала у 2020 році. У фінальному поєдинку українка зійшлася з росіянкою Анною Блінковою (66-та), з якою раніше на кортах не перетиналася.

Одеситка показала серйозну налаштованість зі стартового гейму, який взяла на подачі суперниці, і в результаті на одному подиху провела перший сет. Еліна продовжила змітати Блінкову з корту й у другій партії, довівши поєдинок до впевненої перемоги — 6:2, 6:3. А після гри традиційно не потиснула руку представниці страни-агресора…

«Це був чудовий тиждень, я дуже щаслива, що змогла так відіграти. Це мій перший титул після повернення, після народження нашої дитини (плаче). Він дуже особливий, він дуже багато значить. Ще й тому, що я вже вигравала тут у 2020 році, коли була пандемія. Дуже приємно цього разу тримати трофей не в масці, я хотіла би подякувати турніру, що вони надали мені таку можливість зіграти тут.

Весь цей тиждень я відчувала вашу неймовірну підтримку, ви надавали мені енергію, навіть коли я вчора грала проти Клари Бюрель. Ви давали мені сили. І я хотіла би поділитися цією енергією з моєю Батьківщиною, з Україною. Всі мої призові я передам на допомогу українським дітям, які цього найбільше потребують у цей важкий час. Також я хотіла би подякувати Франції за ту неймовірну роботу, яку ви робите, як ви приймаєте у себе українців та робите все, щоб вони відчули, що це їхній другий будинок. Тому я дуже дякую за все, що ви робите для нас. Разом ми побачимо світло та переможемо в цій війні. Велике дякую! Слава Україні!" - поділилася своїми емоціями Еліна одразу після перемоги.

Зазначимо, що за 17-й виграний титул WTA у кар'єрі Світоліна заробила 29 760 євро та 280 турнірних очок, які дозволять їй значно покращити позиції в рейтинзі найкращих тенісисток світу.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що українка Ярослава Магучих із рекордом сезону виграла турнір у Кенії.