Поразка «Вереса» у меншості та «тривожна» нічия «Інгульця»: відеоогляди перехідних матчів за місце в УПЛ

19:31 10 червня 2023
Головний тренер Вереса Юрій Вірт

У суботу, 10 червня, у Львові та Петровому відбулися перші стикові матчі за право наступного сезону грати в елітному дивізіоні чемпіонату України з футболу, який виграв «Шахтар».

Плей-оф за місце в УПЛ. Перші матчі

«Металург» (Запоріжжя) — «Верес» (Рівне) — 1:0 (Сад, 30). На 5-й хвилині вилучено Вовченка («Верес»).

На гру проти підопічних Володимира Микитина на львівському стадіоні «Україна» рівнян попри чутки вивів чинний наставник Юрій Вірт. Не встиг «Верес» насолодитися статусом фаворита, як на 5-й хвилині після прямої червоної картки центрального захисника Вовченка номінальні гості залишились у меншості. «Металург» скористався більшістю на 30-й хвилині, коли Сад класним ударом вразив кут воріт Когута. Розв'язка, в якій рівняни зіграють без двох основних центральних захисників (крім Вовченка, «Вересу» не допоможе Курко, котрий отримав три матчі дискваліфікації за вилучення з поля у грі з «Інгульцем»), запланована на наступну середу.

«Інгулець» (Петрове) — ЛНЗ (Черкаси) — 1:1 (Клименко, 47 — Тищенко, 57, з пенальті).

Зустріч у Петровому розпочалася із 40-хвилинною затримкою через повітряну тривогу. Колектив з Кіровоградської області у дебютному поєдинку під керівництвом виконувача обов'язки головного тренера Владислава Лупашка не зміг обіграти третю команду першої ліги, пропустивши м'яч у відповідь з пенальті.

Зустрічі у відповідь відбудуться в Рівному та Черкасах 14 червня.

Додамо, що в колишні роки у перехідних зустрічах успіх тричі сприяв представникам найсильнішого дивізіону («Поліграфтехніка», «Прикарпаття», «Карпати») і стільки ж разів — командам першої ліги («Десна», ФК «Полтава», «Колос»).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Шахтар» після завоювання чемпіонського титулу розлучився з головним тренером Ігором Йовічевічем.