«Рух» на 90-й хвилині вирвав перемогу в Житомирі та очолив таблицю: відеоогляди матчів УПЛ

19:17 12 серпня 2023
Полісся — Рух

У суботу, 12 серпня, стартував 3-й тур чемпіонату України з футболу, який минулого сезону виграв донецький «Шахтар».

Чемпіонат України. 3-й тур

12 серпня (субота)

«Чорноморець» (Одеса) — «Оболонь» (Київ) — 2:0 (Васильєв, 15, Ієде, 62). На 48-й хвилині вилучений Карась («Оболонь»), на 72-й — Кузик («Чорноморець»), на 79-й — Салюк («Чорноморець»). Юніорські склади — 0:1.

Одесити зарекомендували себе безкомпромісною командою — в останніх 12 матчах «моряків» не було зафіксовано жодної нічиєї (6 перемог та 6 поразок). Не було зафіксовано «мирової» і цього разу — «Чорноморець» у 135-му матчі Романа Григорчука в якості головного тренера клубу, який тим самим повторив рекордний досі показник легендарного для Одеси Семена Альтмана, забили двічі «Оболоні» в кожному з таймів. Варто зазначити, що з 48-ї хвилини «моряки» грали в більшості після вилучення «пивовара» Карася, але закінчували поєдинок, вже самі маючи на одного футболіста менше після того, як достроково залишили поле Кузик та Салюк.

«Колос» (Ковалівка) — «Верес» (Рівне) — 2:0 (Безбородько, 25, Оріховський, 71, з пенальті). Юніорські склади — 1:0.

«Колос» у ювілейному, 250-му, матчі в УПЛ свого капітана Андрія Богданова без особливих проблем обіграв удома «Верес». Команда же із Рівного поки що не може перемогти під керівництвом Сергія Лавріненка, який змінив після минулого сезону Юрія Вірта.

«Полісся» (Житомир) — «Рух» (Львів) — 0:1 (Квасниця, 90). Юніорські склади — 1:1.

У першому таймі на полі повністю домінували господарі, але втілити свою тотальну перевагу в забиті м'ячі не змогли. Після перерви картинка змінилася, вже ініціатива була на боці львів'ян, і в кінці зустрічі гостям вдалося забити переможний м'яч, що дозволило їм продовжити свою безпрограшну серію до семи матчів і тим самим повторити клубний рекорд у вищому дивізіоні.