- 15:06 Чотири фрази, які водій не повинен говорити під час зупинки поліцією
- 14:48 У штурмовому полку ЗСУ виявили «крота» фсб, якого росіяни використовували як маяк
- 14:45 Величезний міксер та золотий мікрофон: «Євробачення-2025» готується до Гранд-фіналу
- 14:21 Схопити росію за горло: у Туреччині обговорять руйнівні санкції
- 13:59 Збирав гроші на армію росії: за колишнього капітана збірної України з футболу всерйоз взялася прокуратура
- 13:55 Фонд Андрія Матюхи підтримав передання медобладнання для дитячої лікарні
- 13:32 Дуже поганий сигнал: ЄС може запровадити підвищені мита на українські товари
- 13:31 Вдалося повернути тіла понад 900 загиблих захисників України
- 13:09 Світоліна влаштувала «чаювання» з маленькою донькою Скай: миле відео
- 12:44 Залишилось три тижні: Міноборони нагадало обмежено придатним про важливу дату
- 12:20 «Танк засунув ствол у вікно і лупонув по мені»: історія «сталевого» захисника, який повертався на фронт до дружини
- 12:00 Позбавлення від катаракти всього за 5 хвилин у Києві
По всій Україні відбуваються обшуки у членів секти «АллатРа», пов'язаної із зрадником з СБУ, — ЗМІ

У середу, 1 листопада, правоохоронці та спецслужба проводять обшуки у секті «АллатРа», причетність до якої може мати звинувачуваний у держзраді колишній очільник управління СБУ в Автономній Республіці Крим Олег Кулініч.
«Сьогодні СБУ та Національна поліція проводять масові обшуки по всій Україні у сектантів з «АллатРа», — цитує «Українська правда» джерело у правоохоронних органах.
За даними джерел, ця псевдорелігійна організація працювала в інтересах країни-агресорки та систематично просувала кремлівські наративи.
Зазначається, що «АллатРа» — заснований у 2011 році в Україні міжнародний громадський рух, який «подекуди розглядається як новітній релігійний рух та окультна секта». Активність учасників проектів організації спостерігається начебто у більшості країн світу.
Нагадаємо, що влітку цього року Служба безпеки та Державне бюро розслідувань передали до суду обвинувальний акт щодо Олега Кулініча, який був затриманий влітку 2022 року.
Ілюстративне фото зі сторінки СБУ у соцмережах
1172Читайте нас у Facebook