Перемога «Вереса» у шаленій грі з 7 голами та фіаско «Миная» з новим тренером: відеоогляди матчів УПЛ

18:54 25 листопада 2023
Верес — Металіст 1925

У суботу, 25 листопада, матчами у Минаї, Рівному та Полтаві продовжилася програма 15-го туру української прем'єр-ліги, в якому напередодні «Шахтар» втратив очки у грі з «Поліссям» (0:0).

Чемпіонат України. 15-й тур

25 листопада (субота)

«Ворскла» (Полтава) — ЛНЗ (Черкаси) — 0:0. Юніорські склади — 2:2.

До протистояння з новачком прем'єр-ліги команда Віктора Скрипника підійшла з 4-матчевою безвиграшною домашньою серією в пасиві (нічия та 3 поразки) і, не зумівши забити, до розчарування уболівальників, продовжила її. А команда Олега Дулуба тим часом уже не програє у чотирьох поєдинках поспіль.

«Минай» — «Кривбас» (Кривий Ріг) — 0:1 (Близниченко, 64). На 87-й хвилині вилучено Вакулка («Кривбас»). Юніорські склади — 1:5.

На матч проти одного з лідерів прем'єр-ліги закарпатці вийшли під керівництвом нового головного тренера серба Желько Любеновича (до речі, колишнього гравця «Кривбаса»), який змінив на чолі команди Володимира Шарана.

І «Минай» дав бій команді Юрія Вернидуба, але все ж таки програв, дозволивши Віктору Близниченку, який вийшов на заміну, забити дебютний м'яч у чемпіонаті України і знову вивести свою команду на перше місце.

«Верес» (Рівне) — «Металіст 1925» (Харків) — 4:3 (Шевченко, 14, В. Шарай, 36, Дахновський, 69, з пенальті, Гайдучик, 90 — Борячук, 4, Русин, 55, Ткачук, 59). На 8-й хвилині вилучено Курила («Металіст 1925»). Юніорські склади — 5:2.

Харків'яни вважалися для «Вереса» одним із найзручніших суперників в УПЛ, адже всі три попередні зустрічі команд в елітному дивізіоні завершилися перемогами рівнян із загальним рахунком 7:1.

Але звітне протистояння почалося зі швидкого гола форварда гостей Борячука. Щоправда, вже на 8-й хвилині харків'яни через пряму червону картку Курила залишилися у меншості, а на 14-й Шевченко зрівняв рахунок. Ось так початок!

Ось тільки, як виявилось, це ще були квіточки. До перерви господарі вийшли вперед, потім «Металіст 1925» двома голами у меншості перевернув усе з ніг на голову. І все ж таки «Верес» не лише зумів відігратися, а й завдяки голу Гайдучика на 90-й хвилині вирвав перемогу. Першу для рівнян в останніх дев'яти поєдинках!

«Шахтар» (Донецьк) — «Полісся» (Житомир) — 0:0. На 90+2-й хвилині вилучено Танковського («Полісся»). Юніорські склади — 1:0.