Мудрик забив третій гол за «Челсі» в АПЛ: відео переможного почину українця

9:44 28 грудня 2023
Михайло Мудрик

Новачок «Челсі» Михайло Мудрик, котрий раніше врятував свою команду від вильоту з Кубка англійської ліги, відзначився точним ударом у складі команди Маурісіо Почеттіно в домашньому поєдинку 19-го туру АПЛ проти «Крістал Пелас» (2:1).

Футболіст збірної України вийшов на поле арени «Стемфорд Брідж» у стартовому складі «аристократів» і на 13-й хвилині ударом в один дотик влучив у ворота суперників. Щоправда, перед самою перервою гості скористалися помилкою оборони «Челсі» та відігралися. Але на 88-й хвилині Мадуеке заробив пенальті і сам же точним ударом з «позначки» приніс колишньому клубу Андрія Шевченка, який виставив на гру АПЛ свій наймолодший стартовий склад в історії (23 роки та 21 день), 12-у поспіль перемогу над «склярами» — 2:1.

Додамо, що Мудрик, який забив свій третій м'яч в АПЛ (ще двічі українець відзначився за «Челсі» в інших турнірах та товариських зустрічах), через пошкодження не зміг дограти поєдинок до фінального свистка і був замінений на 71-й хвилині.

«Епізод з пошкодженням? Я сподіваюся, що нічого серйозного. Завтра буде видніше», — прокоментував свою травму українець одразу після гри.

Пізніше Михайло опублікував сторіз в Instagram, у якому відреагував на перемогу «Челсі»: Pure happineess, що в перекладі означає «Справжнє щастя».

Додамо, що «Челсі» з 25 очками посідає у турнірній таблиці чемпіонату Англії лише 10-е місце.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Челсі» з Мудриком та «Манчестер Сіті» видали «трилер» з вісьмома голами.