В понеділок, 29 січня, у столичному Будинку футболу відбулося жеребкування ½ фіналу Кубка України з футболу, з якого сенсаційно вилетіло «Динамо».
ВІДЕО ДНЯ
З легкої руки переможниці клубного чемпіонату світу з пляжного футболу Анастасії Кліпаченко та ексфутболіста «Динамо» та збірної України Владислава Ващука, котрі тягнули кулі, півфінальні пари сформували: