Терористи вночі вдарили по Київщині: уламки дрона влучили в багатоповерхівку у Броварах

На Київщині внаслідок нічної атаки дронів уламки ворожого БпЛА влучили у недобудований багатоповерховий будинок у місті Бровари. Рятувальники ліквідували займання.
Про це повідомив міський голова Ігор Сапожок.
Вночі уламки ворожого БпЛА влучили у недобудований багатоповерховий будинок, спричинивши пожежу на 23-му поверсі.
Рятувальники оперативно прибули на місце та ліквідували займання, запобігши його поширенню.
Будинок ще не заселений, оскільки перебуває на стадії будівництва, тож людей усередині не було. Уламки частково пошкодили кілька приміщень на 11-му та 23-му поверхах.
За попередньою інформацією, постраждалих немає. Однак охоронець житлового комплексу, чоловік 1974 року народження, зазнав гострої реакції на стрес. Медики надали йому необхідну допомогу.
Зазначимо, що вранці 24 лютого російські окупанти завдали авіаудару керованою авіабомбою (КАБ) по Харкову. Ворожа атака прийшлася на цивільне підприємство. Близько четвертої години ранку вибух пролунав на околиці міста, у Київському районі. Унаслідок удару пошкоджено цивільний об’єкт.
Крім того, нагадаємо, що напередодні третьої річниці повномасштабного вторгнення росія здійснила масовану атаку на Україну, застосувавши рекордну кількість дронів і завдавши ударів балістичними ракетами.
462Читайте нас у Facebook