«Запальна» ніч у росії: українські ракети та дрони «загасили» кілька міст (фото, відео)
Росія знову зазнала обстрілів. Пізно ввечері, 24 січня, і в ніч на 25 число — російські міста Бєлгород, Таганрог та Перм зіткнулися з блекаутами. Про це повідомляють російські новинні Telegram-канали.
Так, Бєлгород після 21:00 атакували ракети. Удари були по місцевій ТЕЦ. Після цього у місті спостерігалися перебої зі світлом.
Губернатор області В'ячеслав Гладков повідомив, що місто було атаковане з РСЗВ HIMARS, пише Telegram-канал ASTRA.
«За нашою інформацією — наймасовіший обстріл міста Бєлгорода, ймовірно, „Хаймерсами“. Попередньо постраждалих немає. Є пошкодження об'єктів енергетики. Нині збираємо інформацію. Чергові бригади та оперативні служби виїхали на місця», — написав губернатор Гладков.
Загалом у місті нарахували щонайменше 50 вибухів, пишуть місцеві пабліки. У деяких районах міста пропало опалення.
«Після ракетного удару зупинилися насоси підвищувальної насосної станції, яка забезпечує теплом кілька будинків на Харгорі. Аварійні бригади вже на місці. Працюють над відновленням», — повідомив мер Бєлгорода Валентин Демидов.
Від обстрілу постраждав також Таганрог Ростовської області. У пабліках з'явилися кадри, на яких видно пожежу, чути вибухи, після чого в будинках зникло світло. Повідомляється, що у місті зламався трансформатор.

У блекаут того ж вечора занурився район Закамськ у місті Перм. У цьому районі знаходиться Пермський пороховий завод.
Крім того, увечері 24 січня місто Зарайськ Московської області теж частково поринуло у блекаут. За даними влади, трапилася аварія на мережах.
Також, за даними пабліків, цієї ночі було чути вибухи у місті Орел та у Брянській області.
За даними міноборони країни-агресорки, протягом минулої ночі черговими засобами ворожої ППО було знищено і перехоплено 52 безпілотні літальні апарати літакового типу.
Також повідомляється, що в закритому місті Сєвероморськ, де знаходиться головна Військово-морська база Північного флоту росії, внаслідок обвалення п'яти опор ЛЕП відключилася електрика.
Як писали «ФАКТИ», нещодавно українські безпілотники підпалили нафтобазу у Пензі.
465Читайте нас у Facebook